Piłkarki z UKP Suchowiczteam na podium turnieju O Puchar Tymbarku

• 16.04.2018, 05:56 (aktualizacja 16.04.2018 12:45)
  • ak
Piłkarki z UKP Suchowiczteam na podium turnieju O Puchar Tymbarku Fot. UKP Suchowiczteam
Z medalem za trzecie miejsce wróciły zawodniczki UKT Suchowiczteam Wólka Panieńska z wojewódzkiego finału Turnieju Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku. Zawody odbyły się w piątek (13 kwietnia) w Międzyrzecu Podlaskim.

Podopieczne Wojciecha Suchowicza walczyły w zawodach najlepiej jak umiały. W meczu o miejsce na podium pokonały UKS Piątkę Plus B.Podlaska 4:1. Pierwsze miejsce zdobył zespół SP Bystrzejowice , który będzie reprezentował województwo lubelskie podczas turnieju ogólnopolskiego w Warszawie.

Piłkarki z Wólki Panieńskiej miały też sukcesy indywidualne. Najlepszą bramkarką organizatorzy wybrali Wiktorię Ciurysek , która gra w Suchowiczteam od jesieni ubiegłego roku. Najwięcej bramek dla naszej ekipy zdobyła Diana Bartko. Strzeliła aż 11 goli.

UKP Suchowiczteam, rywalizując w kategorii U-12 zajął najwyższe miejsce z drużyn z Zamojszczyzny, startujących we wszystkich kategoriach wiekowych.

Drużyna z Wólki Panieńskiej grała w składzie: Maria Terlecka, Wiktoria Ciurysek, Diana Bartko, Jagoda Wróbel, Michalina Litwajtis, Roksana Kozłowska, Marta Sierkowska, Martyna Nowosad, Oliwia Bzówka.