Udane starty młodych sportowców

  • 12.10.2017, 08:00 (aktualizacja 12.10.2017 11:31)
  • ak
Udane starty młodych sportowców Daniel Chwastek/MKS Pogoń Tyszowce
Z jak najlepszej strony zaprezentowali się pochodzący z Tyszowiec zawodnicy zamojskiego Agrosu podczas ostatnich zawodów. Drużynowo zdobyli mistrzowski tytuł na Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Krotoszynie. Z kolei Adam Gardzioła wygrał silnie obsadzony turniej zapaśniczy w Radomiu.

Podczas zawodów w Krotoszynie sumocy kilkakrotnie stawali na podium. Złoto w kategorii wagowej 35 kilogramów wywalczył Mateusz Kułaj, srebrny w kategorii do 60 kilogramów dołożył Szymon Wlaź. Brązowe krążki wywalczyli natomiast Jakub Flak w kat. 40 kg, Adrian Rudnik w kat. 45 kg, Jagoda Gniwek w kat. +60 kg i Michał Stawarski w kat. +70 kg.

Gdy sumocy rywalizowali w Krotoszynie, zdobywając Drużynowe Mistrzostwo Polski, Adam Gardzioła walczył w Radomiu w Międzynarodowym Pucharze Polski Kadetów w Zapasach Klasycznych. W imprezie wzięło udział prawie 200 zawodników z Polski, Ukrainy, Litwy i Armenii.

Adam Gardzioła, walcząc w kategorii do 85 kilogramów, nie dał rywalom żadnych szans, a w ostatniej walce wygrał z doświadczonym Litwinem Ignasem Bukauskasem.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe