Nowy rok szkolny – nowe cele

  • 5.09.2017, 06:09 (aktualizacja 04.09.2017 12:45)
  • wd
Nowy rok szkolny – nowe cele
Nowy rok szkolny to nie tylko zajęcia obowiązkowe. Warto pomyśleć o czymś jeszcze. Rozpocząć na przykład wspaniałą przygodę z językiem obcym, albo z tańcem towarzyskim.

Po wakacjach szkoły oferujące zajęcia dodatkowe dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych zaczynają kursy od początku. Warto więc pomyśleć i zdecydować się na lekcje, które będą rozwijać hobby albo pomagać w nauce języka obcego.

Zalety tańca dla zdrowia fizycznego i psychicznego trudno przecenić. Dziecko poprzez zabawę uczy się, rozwija, kształtuje osobowość i poprawną sylwetkę. 

Taneczną edukację może rozpocząć już 4-latek. W Szkole Tańca M. i J. Myków (ul. Starowiejska 25 w Zamościu). Uczyć się tam tańczyć także młodzież i osoby dorosłe. Nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem uczą tańca solo i w parach. Oferta zajęć obejmuje różne techniki i style taneczne. Dla najmłodszych prowadzone są zajęcia baletu i zumby kids, która obejmuje elementy wielu tańców nowoczesnych. Tańca towarzyskiego mogą zacząć się uczyć 6-latki, a tańca nowoczesnego dzieci powyżej 8 lat. Miesięczny koszt udziału dziecka w jednego rodzaju zajęciach jest niewielki – to 45-60 zł. Dopłata za kolejne zajęcia wynosi 25 zł za miesiąc. 

Im wcześniej dzieci rozpoczną przyswajanie słów z obcego języka, tym szybciej i łatwiej się go nauczą. I choć w szkole uczęszczają na lekcje języka obcego, to warto skorzystać też z lekcji dodatkowych w prywatnej szkole, bo to pomoże zarówno tym, którzy mają wyjątkowe predyspozycje do nauki języków obcych, jak i tym, którzy radzą sobie z językami gorzej. 

Szkoła Języków Obcych Bacalarus ma unikalną ofertę kursów English Explorers przeznaczonych dla uczniów szczególnie zainteresowanych intensywną nauką języka angielskiego. Skorzystać z niej mogą uczniowie od IV klasy SP oraz gimnazjaliści i licealiści. Zajęcia te wyróżniają: program znacznie rozszerzający wiedzę i umiejętności językowe, m.in. uwzględniający przygotowanie do różnorodnych konkursów językowych;  częste i regularne zajęcia z wykwalifikowanymi native speakerami z Wielkiej Brytanii  oraz Kanady,  zajęcia uwzględniające CLIL, czyli zintegrowane nauczanie języka angielskiego oraz wybranych treści z różnych przedmiotów np. matematyki czy chemii i  system certyfikatów językowych Cambridge English zdawanych przez uczniów: poziomy KET, PET, FCE, CAE, IELTS. 

Na zajęciach w Bacalarusie nie sposób się nudzić. Uczestnicy kursów biorą udział w interesujących interdyscyplinarnych projektach np. Explorer`s Day (Dniu Młodych Naukowców).

W Szkole Języków Obcych Bacalarus prowadzone są kursy także dla dorosłych i dla firm, w grupach i indywidualne.

O szczegóły dotyczące zajęć w Szkole Tańca M. i J. Myka oraz SJO Bacalarus można przeczytać na stronach internetowych szkół.

Artykuł sponsorowany

 

wd
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe