Konkurs: Wygraj artystyczne warsztaty albo zakupy "W Ramach Sztuki"

  • 1.07.2017, 04:09 (aktualizacja 18.07.2017 04:35)
  • red.
Konkurs: Wygraj artystyczne warsztaty albo zakupy "W Ramach Sztuki"
"W Ramach Sztuki" to niezwykłe miejsce w Zamościu. Nie tylko sklep z rękodziełem, ale też zakątek, w którym można obcować z żywą sztuką, np. podczas warsztatów artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będzie je można wygrać w naszym konkursie.

Cykl spotkań z dorosłymi, którzy chcieliby poznać nowoczesne techniki tworzenia obrazów, figurek czy szkatułek zaplanowano na cały lipiec (szczegóły na plakacie poniżej). Każdy powinien w tej ofercie znaleźć coś dla siebie.

W kreatywnych warsztatach organizowanych przez sklep "W Ramach Sztuki" mogą brać udział także dzieci. Spotkania w niewielkich grupach są dostosowane do zainteresowań i temperamentu małych uczestników.

 

 

 

Z nami możecie wygrać takie warsztaty za darmo. Kronika Tygodnia i "W Ramach Sztuki" ogłaszają wspólny konkurs.

Napisz w komentarzu, dlaczego chciałbyś z tej oferty skorzystać. Najciekawsze uzasadnienia zostaną nagrodzone udziałem w warsztatach bądź bonem wartości 50 zł na zakupy.

Główne nagrody będą dwie, ale przygotowanych też zostało 10 niespodzianek.

Konkurs trwa do poniedziałku 10 lipca.

red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna Mielnik
Anna Mielnik 9.07.2017, 20:17
Cenna oferta- jak sam pobyt w tym magicznym miejscu.Oczy się cieszą,dusza szaleje,dotykać chcą ręce,serce zaś głośno woła: JAK SIĘ NAUCZĘ TO TEŻ ZROBIĘ TE CUDA,więc piszę z nadzieją, że wygrać się uda ????
redakcja
redakcja 10.07.2017, 13:05
Miło nam poinformować, że otrzymuje Pani jeden z upominków od sklepu W Ramach Sztuki. Aby go odebrać, proszę się tam zgłosić :)
Wioleta
Wioleta 9.07.2017, 12:36
Uwielbiam tworzyć piękne rzeczy własnymi rękoma nic bardziej nie cieszy jak zrobić przedmiot który cieszy oko i duszę.Takie warsztaty są super zajęciami można wyzwolić wewnętrzne dziecko i rozwinąć wyobraźnie.
redakcja
redakcja 10.07.2017, 13:07
Miło nam poinformować, że otrzymuje Pani jeden z upominków od sklepu W Ramach Sztuki. Aby go odebrać, musi Pani wcześniej wysłać swoje dane na adres: a.szewc@kronikatygodnia.pl. Są potrzebne, by mogła Pani odebrać prezent :)
Krzyszof
Krzyszof 9.07.2017, 12:33
Chciałabym skorzystać z takich warsztatów aby ulepić żonie garnuszek i już by się nie śmiała że mam dwie lewe ręce do prac manualnych. Mój mail : lplz@interia.pl
redakcja
redakcja 10.07.2017, 13:08
Miło nam poinformować, że otrzymuje Pan jeden z upominków od sklepu W Ramach Sztuki. Aby go odebrać, musi Pan wcześniej wysłać swoje dane na adres: a.szewc@kronikatygodnia.pl. Są niezbędne, byśmy mogli je przekazać organizatorowi konkursu :)
Małgorzata
Małgorzata 4.07.2017, 09:33
Takie warsztaty to świetny pomysł, można nauczyć się czegoś nowego, szczególnie jeśli ktoś ma zamiłowanie do takich prac, oprócz tego miło spędzić wakacyjny czas zyskując nowe doświadczenia!
redakcja
redakcja 10.07.2017, 13:22
Miło nam poinformować, że otrzymuje Pani jeden z upominków od sklepu W Ramach Sztuki. Aby go odebrać, musi Pani wcześniej wysłać swoje dane na adres: a.szewc@kronikatygodnia.pl. Są nam potrzebne, by przekazać informacje do sklepu W Ramach Sztuki :)
A.
A. 1.07.2017, 12:31
Anielice robione na tym filmie są przepiękne.

Pozostałe