Smól ponownie na podium!

  • 16.05.2017, 19:30
  • tomt
Smól ponownie na podium! Organizatorzy
Przed miesiącem w artykule „Mistrzowska gra Smóla” pisaliśmy o sukcesie 16-letniego bilardzisty, który zwyciężył w prestiżowym turnieju i z medalowymi nadziejami wybierał się na mistrzostwa Polski. Okazało się, że marzenia Tomasza Smóla miały swoje oparcie w wybornej formie zawodnika trenującego na co dzień w Klubie Bilardowym „Metro” w Zamościu pod okiem Tomasza Wiśniewskiego. Uzdolniony gracz na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kielcach wywalczył bowiem brązowy medal w odmianie 14.1 (piętnaście bil numerowanych i jedna biała)!

Warto pamiętać, że to już drugi krążek zdolnego bilardzisty w imprezie tej rangi. Przed rokiem Smól był wicemistrzem Polski w kategorii juniorów młodszych.

Rywalizację w kieleckim championacie Smól rozpoczął od porażki z późniejszym wicemistrzem kraju – Kamilem Sąszorem (Arkadia Tczew). Niezrażony jednak kolejne cztery pojedynki rozstrzygnął na swoją korzyść, zostawiając w pokonanym polu m.in. medalistów mistrzostw Polski. Pochodzący z Krynic zawodnik był też bardzo bliski podium w odmianie 8-bil, ostatecznie zajmując piąte miejsce.

tomt

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe