Firmy z Zamościa reklamują się w Kronice Tygodnia (poznaj ich sukcesy)  • 16.05.2017, 07:19 (aktualizacja 15.05.2017 22:36)
  • wd
Firmy z Zamościa reklamują się w Kronice Tygodnia (poznaj ich sukcesy)


Tartak, fitness klub, sala weselna. Trzy różne rodzaje działalności, ale każda z tych firm odnosi sukcesy i zdobywa klientów. Dlaczego? Wybrali reklamę w "Kronice Tygodnia" i doradztwo specjalistów ds. promocji z Biura Reklamy "Kroniki Tygodnia".

W każdej firmie może sprawdzać się inne rozwiązanie, dlatego tak przydatni są specjaliści ds. promocji, którzy dobiorą skuteczną kampanię reklamową dla Twojej firmy. Właściciele tartaku, fitness klubów czy sal weselnych wiedzą, że było warto. Oni skorzystali z naszej oferty reklamowej i już widzą jej efekty.

Lokalna firma z branży drzewnej zdecydowała się promować działalność na łamach naszej gazety, uzupełniając zleconą kampanię reklamową o działania w Internecie. Doradcy "Kroniki Tygodnia" przygotowali artykuły sponsorowane opisujące działalność firmy oraz najciekawsze produkty w jej aktualnej ofercie sprzedażowej. To był dobry czas na rynku, a lokalna gazeta była doskonałym miejscem pod względem zasięgu odbioru. W wyniku tego u naszego klienta pojawił się oczekiwany efekt "dzwoniących telefonów" od jego klientów. O to chodziło!

Kluby fitness nie są łatwą branżą ze względu na silną konkurencję na rynku. Przedstawiciel jednego z nich szukał sposobów na dotarcie do kobiet i mężczyzn chcących zadbać o linię i kondycję. Wiedza i doświadczenie doradców "Kroniki Tygodnia" wskazała na działania na stronie www KT i Facebooku KT, jako najlepszym kanale komunikacji dla takiej działalności. Przygotowaliśmy artykuł i post sponsorowany, który w przystępny i ciekawy sposób prezentował to, co może zainteresować klientów. Dodatkowo pozwalał im na błyskawiczne przeniesienie się na stronę interesującego ich klubu fitness (to dzięki hiperłączom przy zdjęciach i nazwie klubu) i pogłębienie informacji już ze źródła. To się udało! Kilkanaście tysięcy wyświetleń dla tych artykułów sponsorowanych i postów przełożyło się na wejścia na stronę naszego reklamobiorcy, a potem na pozyskanie przez niego nowych klientów.

Reklama sali weselnej to jeszcze jeden przykład, dlaczego warto omówić swoje plany reklamowe z doradcami "Kroniki Tygodnia". Młodzi ludzie planujący uroczystość weselną informacji poszukują najczęściej w Internecie, dlatego lokalna firma posiadająca salę weselną musi zadbać o pozycjonowanie swojej strony internetowej. Kluczem do efektu pojawiania się strony w wynikach wyszukiwania po zapytaniu np.: "sala weselna Zamość" jest zamówiony w "Kronice Tygodnia" artykuł sponsorowany uzupełniony ogłoszeniami i wpisem do katalogu. Wszystko to umieszczone na stronie www.kronikatygodnia.pl, którą każdego miesiąca odwiedza ponad 160 000 osób z naszego regionu. Co najmniej tylu potencjalnych klientów zaoferowaliśmy naszemu reklamobiorcy. Efekt jest przewidywalny, bo jak wiadomo chętniej korzystamy z tego, co jest reklamowane (a więc popularne, modne i sprawdzone), niż niszowe i bez poleceń. 

Reklama w "Kronice Tygodnia" wbrew pozorom nie jest droga (zaczyna się już od 55 zł), ale jej efekty mogą przewyższyć Wasze oczekiwania. Zgłoś się do naszych specjalistów do spraw marketingu, a będziesz miał pewność, że każda wydana przez Ciebie złotówka na promocję firmy nie pójdzie na marne. Reklama zostanie dobrana do potrzeb Twojej firmy oraz odpowiedniego czasu na jej emisję i grupy jej odbiorców. Twoja reklama pojawi się nie tylko w prasie drukowanej, ale także na stronie www.kronikatygodnia.pl i na Facebooku "Kroniki Tygodnia". Jeśli zechcesz, o Twojej firmie usłyszą też słuchacze radia Bon Ton. Zapraszamy do kontaktu: 669 494 080 – Kamila Duszejko, szef Biura Reklamy "Kroniki Tygodnia", 84 638 43 93 – Jowita Chmiel, doradca ds. reklamy, 885 851 163 –Jacek Milczuk, doradca ds. reklamy.

Artykuł sponsorowany

wd
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe