Postaw na dobrą jakość

  • 14.03.2017, 08:00 (aktualizacja 13.03.2017 12:39)
  • amaz
Postaw na dobrą jakość
Planujesz remont albo budowę domu? Podpowiadamy, gdzie znajdziesz najwyższej jakości materiały budowlane i solidną ekipę, która fachowo zrobi z nich użytek.

Marzysz o domu z drewna? Twoje marzenie spełni firma Domart realizująca zlecenia w Polsce i we Francji. To lider w dziedzinie budowy domów szkieletowych. 

– Naszym celem jest tworzenie domów o wyjątkowym komforcie i jakości – mówi Artur Żółkiewski, właściciel firmy Domart. – Wnikliwa analiza potrzeb klientów oraz odpowiedzialne traktowanie każdego z nich jest kluczem do naszych sukcesów. Podczas całego procesu budowy staramy się zapewnić atmosferę opartą na wzajemnym zaufaniu i przejrzystości w obustronnych relacjach. Realizujemy wszystkie powierzone nam projekty, uwzględniając indywidualne potrzeby, gusta i preferencje naszych klientów. Siedziba firmy mieści się przy ul. Skierbieszowskiej 83F w Grabowcu.

Budowę domu oferuje także Zakład Usług Budowlanych zlokalizowany przy ul. Nieczaja 4 w Krasnymstawie. Ponadto w ofercie ma m.in.: docieplanie budynków, sprzedaż i montaż rynien, parapetów, okien i drzwi, a także blacho-dachówki oraz ogrodzeń metalowych i betonowych. 

Montażem okien i drzwi zajmuje się też firma Almet ze Żdanowa 40B w Zamościu, Ed-Bud producent stolarki okiennej z miejscowości Majdan Nowy 47c w Majdanie Starym oraz Profal z Majdanu Wielkiego 353 w Krasnobrodzie. A w Zamościu: Okno-Spec mieszczący się przy ul. Przemysłowej 4C, Metbud zlokalizowany przy ul. Kilińskiego 66 i Budomex-Tap - ul. Graniczna 33.

Zadbaj o teren, na którym stanie Twój dom

Przed rozpoczęciem budowy należy zadbać o teren, na którym staną fundamenty Waszego domu. Usługi w tym zakresie świadczy Eko-System zlokalizowany w miejscowości Szozdy 11 w Tereszpolu. W ofercie firmy znajdują się m.in.: niwelacja terenu, wykopy pod fundament i wykopy drogowe, budowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz biologicznych oczyszczalni przydomowych. W Eko-systemie można też wynająć sprzęt wraz z obsługą operatorską czy skorzystać z pomocy ekipy odśnieżającej drogi. 

– Działamy dopiero od 2007 roku, ale nie brakuje nam wiedzy i doświadczenia. Świadczymy usługi klientom indywidualnym i firmom. Wybudowaliśmy już  kolektory i przyłącza wodno-kanalizacyjne w kilku miejscowościach w Polsce. Zrealizowaliśmy indywidualne zamówienia na biologiczne oczyszczalnie przydomowe. Wykonaliśmy zlecenia w ramach przygotowania inwestycji drogowych i budowlanych – wymienia Jan Lesiak, właściciel Eko-systemu.

Jednym z głównych celów firmy jest ochrona środowiska. Dlatego wśród jej usług znajduje się także doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska np.: decyzji środowiskowych, oceny dendrologicznej i gospodarki odpadami.

Szukasz sklepu z  materiałami budowlanymi? Znajdziesz je w przedsiębiorstwie handlowo-usługowym Jawor mieszczącym się przy ul. Zamojskiej 168 w Szczebrzeszynie oraz w sklepie Fidler. 

– U nas materiały i usługi można kupować na raty – zapewnia Stanisław Fidler, właściciel firmy remontowo-budowlanej Fidler. –  Specjalizujemy się także w pracach wykończeniowych, remontowych i budowlanych. Naszą ofertę wybierają klienci indywidualni oraz firmy. Sprzedajemy oraz montujemy okna i drzwi, a także zajmujemy się docieplaniem budynków i malowaniem pomieszczeń. 

Kto zaprojektuje Twój ogród?

A gdy budowę i prace wykończeniowe masz już za sobą, warto zadbać o swój ogród. Usługi w tym zakresie oferuje zamojska firma Tom-Poz mieszcząca się przy ul. Starowiejskiej 35. Jej pracownicy wykonają projekt ogrodu i zajmą się jego realizacją. W ofercie jest także pielęgnacja terenów zieleni. 

– Wykonywane przez nas projekty charakteryzują się dużą dbałością o funkcjonalność i detale. Nie projektujemy według katalogów, nasze prace są nieszablonowe i zindywidualizowane, bo każdy nowo zakładany ogród wymaga dostosowania go do architektury obiektów na posesji, lokalnych warunków środowiskowych i potrzeb inwestora – wyjaśnia Tomasz Poździk, właściciel firmy.

Artykuł sponsorowany

amaz
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe