Kupujesz, remontujesz, urządzasz...

  • 7.03.2017, 08:00 (aktualizacja 06.03.2017 13:34)
  • amaz
Kupujesz, remontujesz, urządzasz...
Kupno domu czy mieszkania to bardzo poważna decyzja. Trzeba się zatem do jej podjęcia dobrze przygotować. Agenci nieruchomości podpowiadają jak uniknąć niemiłych niespodzianek podczas zakupu, a my polecamy ekipę, która dokona remontu i firmę projektującą najpiękniejsze ogrody.

Zanim zdecydujesz się kupić dom czy mieszkanie nie zapomnij o tym, jak ważną kwestią jest stan prawny nieruchomości. Powinien być uregulowany, a w księdze wieczystej nie może być wpisów o roszczeniach i prawach osób trzecich do nieruchomości. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, trzeba też sprawdzić jej stan techniczny. Niektóre usterki i niedociągnięcia trudno dostrzec, więc aby ustrzec się kłopotów, warto skorzystać z pomocy agenta nieruchomości. Biur świadczących usługi w zakresie kupna czy sprzedaży mieszkań i domów w naszym regionie nie brakuje.

– Klienci korzystający z naszych usług mogą być pewni, że oferowane im nieruchomości są rzetelnie sprawdzone pod kątem prawnym i technicznym – zapewnia Magdalena Kozar z Biura Nieruchomości MK w Zamościu. – Kupującym pomagamy w wyborze odpowiedniego lokum i w pozyskaniu kredytu hipotecznego, a sprzedającym w przygotowaniu profesjonalnej oferty i skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Pośredniczymy między stronami aż do ostatniego etapu transakcji jakim jest podpisanie umowy u notariusza.

Profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu czy zamiany nieruchomości oferuje także Tomaszowskie Biuro Nieruchomości TBN. Posiada ono licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat ubezpieczeniowy.

– W swojej pracy kierujemy się standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami – mówi Rafał Pańczyna z Tomaszowskiego Biura Nieruchomości TBN. – Dokładamy należytej staranności, aby naszym klientom zapewnić jak najwyższy poziom usług. Prowadzimy doradztwo w zakresie rynku nieruchomości oraz wyceny nieruchomości, pomagamy w obsłudze prawnej i notarialnej, a także oferujemy pomoc w uzyskaniu szybkiego kredytu – zapewnia.

Komu dom, komu M3?

Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania 2- lub 3-pokojowe, z niskim czynszem i w dobrej lokalizacji. Sporo osób wybiera mieszkania do remontu ze względu na ich niższą cenę. Chętnie kupowane są też domy do 120 m2 w pobliżu miasta oraz działki w podmiejskich lokalizacjach. Coraz częściej zakup nieruchomości służy nie tylko do zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych, ale jako dobra lokata kapitału.

– W naszym regionie ceny mieszkań od kilku lat utrzymują się na tym stałym poziomie, ale zdarzają się też różne okazje cenowe. Jedną z nich jest np. pilna potrzeba gotówki, kiedy ktoś decyduje się na sprzedaż swojej nieruchomości po niższej cenie niż rynkowej – wyjaśnia Magdalena Kozar.

Czas na remont 

Gdy już decyzję o zakupie mamy za sobą pora na remont. Swoje usługi oferuje firma remontowo-budowlana FIDLER.

– Naszą ofertę wybierają klienci indywidualni oraz firmy. Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych, remontowych i budowlanych. Sprzedajemy oraz montujemy okna i drzwi, a także zajmujemy się docieplaniem budynków i malowaniem pomieszczeń. – zapewnia Stanisław Fidler, właściciel firmy. – U nas materiały i usługi można kupować na raty.

W wykonywaniu wszystkich prac remontowych, budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych specjalizuje się Grupa HDJ. Firma mieści się przy ul. Koszary 12 w Zamościu.

–  Realizujemy zlecenia osób prywatnych, a także firm i innych instytucji. W pracy wykorzystujemy materiały własne, jak i te powierzone nam przez zleceniodawcę – mówi Piotr Chadaj, właściciel Grupy HDJ w Zamościu – Pomagamy w doborze i transporcie zakupionych u nas materiałów. Stawiamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania zleceń. Korzystamy z nowoczesnych technologii dostępnych na rynku – dodaje.

Firma oferuje także kompleksowy zakres usług czyszczenia, utrzymania terenów oraz projektowania i wykonywania mebli na wymiar.  

Najpiękniejsze ogrody...

Marzysz o pięknym ogrodzie? Skorzystaj z usług ogrodniczych firmy Tom-Poz z Zamościa. W ofercie m.in.: projektowanie, realizacja oraz pielęgnacja ogrodów przydomowych i publicznych terenów zieleni.

– Wykonywane przez nas projekty charakteryzują się dużą dbałością o funkcjonalność i detale – podkreśla Tomasz Poździk, właściciel firmy Tom-Poz z Zamościa. – Nasze prace są nieszablonowe i zindywidualizowane, bo każdy nowo zakładany ogród wymaga dostosowania go do lokalnych warunków środowiskowych i potrzeb inwestora – kontynuuje. – Posiadamy duże doświadczenie w budowie różnych typów ogrodów. Tworzymy np. ogrody skalne, wrzosowiska, klomby czy rabaty.

 

Artykuł sponsorowany

 

amaz
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe