Werbkowice: Nożem w plecy

  • 10.01.2017, 07:23 (aktualizacja 09.01.2017 19:03)
  • Mariusz Parol
Werbkowice: Nożem w plecy
35-latek z Hostynnego (gm. Werbkowice) próbował pogodzić kłócących się kobietę z mężczyzną. Został dźgnięty nożem

Krzysztof R. to bardzo spokojny człowiek – tak mówią o nim wszyscy, którzy go znają. Uczynny, pomocny, nie skrzywdziłaby nawet muchy. Mało kto widział go wzburzonego, kipiącego złością. R. dzisiaj żałuje, że razem z kolegą poszli do jego znajomych. Tam po kłótni dwojga biesiadników otrzymał cios nożem w plecy. W tym nieszczęściu 35-latek może mówić o dużym szczęściu. Przeżył.

Co ustalili śledczy, przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.  

Mariusz Parol
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MieszkankaWerbkowic
MieszkankaWerbkowic 15.01.2017, 20:34
Patologia najpierw dzieciaki im do bidula powadzali bo bez prądu siedzieli i się siekierami napiersalali . A teraz tak się bawią męża do kryminału wsadziła a teraz co drugiego ? P.s Wiesniaki no nwm . Nie czuję się jak wieśniaczka . Przynjamniej cos mamy do pokazania i jakieś sklepy i są organizowane różne ewenty . A Ty minister z Koziej Wólki taki cwany to pochwal sie gdzie Ty mieszkasz ?
nina
nina 11.01.2017, 14:29
Kłamstwo to całkiem inaczej bylo
anonim
anonim 11.01.2017, 22:12
Każdy wie jak było a ta pinda się wywinęła od kary. Może niech jeszcze komuś wsadzi nóż w bebechy... Polska sprawiedliwość
bolo
bolo 11.01.2017, 13:54
Trzeba mieć układy.
antek
antek 11.01.2017, 04:34
A teraz chodzi po wrc jak lisica dumna i tłumaczy jaka to ona poszkodowana wielce... Kto by się jej czepił żeby zgwałcić? Chyba to jej odwieczne marzenie skoro kilka osób już o to posądziła... Żal i porażka w jednym...
we Flisowej zakochany
we Flisowej zakochany 10.01.2017, 21:51
pismaki farmazoniarze !!! NIe ma kogos takiego jak Krzysztof R. Za to jest Pani Flis
Adaś
Adaś 10.01.2017, 18:39
Chcieli ją zgwałcić podobno to wbiła nóż w plec
Magda
Magda 10.01.2017, 18:28
Tam nie brakuje takiej patologi kobiety pijaczki nic nie robia tylko szukaja sponsorow taka jedna co tam liscie pod gmina zamiata i sprzata to najpierw wypytuje czy duzy majatek a pozniej nie chce sie odczepic od chlopa tylko neka telefonami zeby to jeszcze jakis wyglad mialo i cos w glowie pieknosci werbkowickie
Ktoś
Ktoś 10.01.2017, 17:26
Ty A N O N I N M morda cię swędzi?
anonim
anonim 10.01.2017, 15:53
Ty anonim z 14.52 coś ci się chyba poebało... Wieśniaku z bylekąt
Anonim.
Anonim. 10.01.2017, 15:36
A czemu nie jest podane prawdziwe imię i nazwisko tylko ''Krzysztof R,,??
Pakisto
Pakisto 10.01.2017, 15:09
()lisowa juz dawno powinna siedzieć ale juz ją wypuścili
A n o n i n m