Dołhobyczów: Nadal pieszo i rowerem

  • 3.01.2017, 10:03 (aktualizacja 02.01.2017 18:11)
  • par
Dołhobyczów: Nadal pieszo i rowerem
Do końca czerwca 2017 roku przedłużono odprawy pieszych i rowerzystów na przejściu granicznym pomiędzy Dołhobyczowem a Uhrynowem na Ukrainie.

Przejście graniczne Dołhobyczów – Uhrynów oddano do użytku dwa i pół roku temu. Odciąża ono dwa sąsiednie drogowe przejścia graniczne z Ukrainą: w Hrebennem i Zosinie. Jest w całości zlokalizowane po polskiej stronie. Tu odprawianych kontrolują zarówno polskie, jak i ukraińskie służby graniczne. 

O tym jak często podrózni przekraczają przejście graniczne w Dołhobyczowie - przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.        

par
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 5.01.2017, 14:44
Kogo to obchodzi

Pozostałe