Zmarli z zimna

Zmarli z zimna
Przyczyną śmierci 60-letniej mieszkanki gm. Zamość było wychłodzenie organizmu. Wszystko wskazuje na to, że z tego samego powodu zmarł 55-letni mieszkaniec gm. Komarów. Oboje wcześniej spożywali alkohol.

Mieszkanka gm. Zamość w stanie ciężkiego wychłodzenia organizmu została znaleziona 22 grudnia w rejonie wiaduktu kolejowego w Zawadzie. W ciężkim stanie 60-latka została przewieziona do szpitala, gdzie – pomimo podjętych czynności reanimacyjnych – zmarła. – Przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu – mówi Joanna Kopeć, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Jak ustalili mundurowi, kobieta wcześniej spożywała alkohol i w drodze do domu przewróciła się i zasnęła.

To nie koniec złych wieści. W środę (28 grudnia) rano w miejscowości Księżostany (gm. Komarów) kierowca tzw. sklepu obwoźnego ujawnił w okolicy przystanku autobusowego zwłoki mężczyzny. Zmarłym okazał się 55-letni mieszkaniec gm. Komarów. Wiadomo, że poprzedniego dnia wieczorem 55-latek spożywał alkohol. Wszystko wskazuje na to, że zmarł na skutek wychłodzenia organizmu, ale przybyły na miejsce zdarzenia prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Więcej w e-wydaniu i papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe