Zamość: Wielki koncert TVP już dzisiaj!

  • 29.07.2018, 09:00
  • ak
Zamość: Wielki koncert TVP już dzisiaj!
Po Toruniu przyszedł czas na Zamość. Dzisiaj to właśnie na Rynku Wielkim rozpocznie się wielki koncert z cyklu "Wakacyjna trasa Dwójki". Wystąpią prawdziwe gwiazdy.

To będzie jedno z największych wydarzeń tego lata w Zamościu! Na co może liczyć publiczność? Na najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosferę nieskrępowanej zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! 

Na Rynku Wielkim wystąpią: Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers.

Będzie też gość zagraniczny, czyli Ray Wilson, który zagra z własnym zespołem, ale wystąpi także w duecie z Patrycją Markowską.

Koncert, który rozpocznie się o godz. 20.05 poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska.  Zza kulis będą je wspierać Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET.

Zamość jest drugim po Toruniu przystankiem na "Wakacyjnej trasie Dwójki". Później plenerowa impreza dotrze też do Stalowej Woli i Gdańska. Całej trasie towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 31.07.2018, 22:43
Z rodziną przyjechaliśmy specjalnie na koncert prawie 400 km i twierdzimy, że był super zoorganizowany i dziękujemy za tak wspaniały wieczór w Zamościu z Radiem Zet i TVP 2.
Mati
Mati 30.07.2018, 17:09
Byłam...Zamosc cudny ...artysci ...super....ale niestety jest to ale. Mielismy to szczescie...przypadek jak zwał tak zwał ...stalismy blisko hotelu do ktorego wchodzili i wychodzili artysci....wszyscy prawie super, machali ,pozwalali na zdjecia ....i tu rozczarowanie...MARGARET....Widzac jak totalnie olala dzieciaki ktore glupie zdjecie tylko chcialy....ba ...wystarczyloby gdyby sie usmiechneła i pomachała do tych dzieciakow...ale nieeee za ważna. No coz w moich i na pewno nie tylko moich oczach straciłaś kobietko wszystko...to z tych dzieci masz kase i popularność. Reklamy w glowie zawrociły chyba za bardzo.
Wszystkich innych artystów pozdrawiam byliscie the best.
Jmmm
Jmmm 30.07.2018, 16:54
http://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/11362,zamosc-wielki-koncert-tvp-juz-dzisiaj
Wawka
Wawka 30.07.2018, 12:01
Wielka szkoda, że Zamość nie wykorzystuje na takie imprezy AMFITEATRU leżącego tuż obok Starówki. Rynek praktycznie zamknięty dla turystów podczas budowy sceny (27 - 28) - jedyne przejścia tylko podcieniami kamieniczek. Zasłonięte perełki Rynku, czyli kamieniczki ormiańskie. I tak prawie przez cały sezon, bo mniejsza scena tkwi tam od wiosny do jesieni ..... :(
kot
kot 30.07.2018, 11:52
jak na Zamość, to i tak było duże wydarzenie. Choć nie jestem ekspertem - poziom artystyczny niektórych wykonawców i to co " produkują" pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się po co taką szmirę "produkują", naprawdę nie stać ich na ambitniejsze utwory? tylko łatwe i przyjemne, wpadające w ucho pioseneczki bez przesłania? Ludziom się to naprawdę podoba? Mnie nie, już wolę Zenka i tą całą otoczkę, przynajmniej można sie przy tym jakoś sensownie pobawić.
Stany.blog.pl
Stany.blog.pl 30.07.2018, 10:39
Na co Wieśniaki tu narzekacie? Że ciasno? Że nie mieliście bramek, jak krowy w rzeźni, i nie było tabliczek Wejście i Wyjście? To trzeba było NIE PRZYCHODZIĆ! Było zadziwiająco dobrze, trzeźwo, bezpiecznie. Były same białe twarze, nie było obaw o zamach, wojska z karabinami, snajperów na dachach, transporterów opancerzonych ryglujących ulice wjazdowe...
A Wy Buraki narzekacie. Trzeba było zostać w domach i sobie Kiepskich włączyć, bo większość narzekających to właśnie kiepskożercy...
Mm
Mm 31.07.2018, 15:38
Nie obrażaj ludzi bo ci słoma z butów wystaje. Jesteś żałosny.
Gość
Gość 30.07.2018, 09:20
Dla mnie wszystko było fajne ale dla nie których co tu piszą że dno radzę sobie następnym razem umyć uszy i posłuchać ojca wielebnego a nie wychodzić na imprezę dla ludzi.
Goldboy
Goldboy 30.07.2018, 08:40
Kazdy potrafi tylko oczerniac. Polowa z was nie ma zielonego pojecia o organizacji a co dopiero o utrzymaniu takiej ilosci ludzi w ryzach. Na dodatek przed przyjsciem na taki koncert polowa z was musi przyjsc pod wplywem. Polaki cebulaki
MJF 2018
MJF 2018 29.07.2018, 23:46
Szkoda że nie zaprosili DJA HAZELA. On konkretny szok by zrobił na tej starówce w Zamośćiu. A nie te pseudo wokaliści np jak Szpak.
DJ
DJ 29.07.2018, 23:02
Przepraszam ale czy dla dobra Polski mozecie nie zapraszac szpaka na koncerty prosze - moje dzieci sa zagubione jego wygladem
GOŚĆ
GOŚĆ 30.07.2018, 09:28
Jaką masz PEWNOŚĆ ŻE TWOJE DZIECKO NIE BĘDZIE TAK WYGLĄDAĆ W PRZYSZŁOŚCI A INNI BĘDĄ PISAĆ TAKIE GŁUPOTY JAK TY CIEKAWE CZY W TEDY BĘDZIESZ ZADOWOLONA CZY BĘDZIESZ WSZYSTKICH OSKARŻAĆ O BRAK TOLERANCJI DLA SYNUSIA .
Misiek
Misiek 29.07.2018, 22:54
Przecież piosenki są cyklicznie powtarzane. Czy Ci wykonawcy nie mają innego repertuaru?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.07.2018, 22:39
Brak oznaczeń wejście, wyjście, niemiłosierny tłok i chaos na całej starówce. Organizator imprezy bez wyobraźni. Gdyby coś się stało w tym tłumie to ludzie zadeptali by się nawzajem. Zgroza i brak profesjonalizmu. Wxtyd.
Pol
Pol 29.07.2018, 22:31
Jest super!!
Mm
Mm 29.07.2018, 22:15
Dno.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.07.2018, 22:14
Totalny brak organizacji.
Ja
Ja 29.07.2018, 21:51
Nie powinni tak szalec na pamiec kochanej Kory
Waluś
Waluś 29.07.2018, 11:49
Jak zwykle przyjedzie plejada polskich/międzynarodowych gwiazd i ku uciesze gawiedzi z pobliskich wiosek i miejscowości odpiernicza kiczowate wykonania i wypociny, żenada.
Robbal
Robbal 29.07.2018, 14:39
może będzie super pochodzę ze Śląska u nas takie wypociny nazywają się koncertem. Można owszem nie robić nic tak też dobrze. ŻENADA. Dla wszystkich miłej zabawy warto się cieszyć tym co mamy. Osobiście z przyjemnością będę tam. POZDRAWIAM

Pozostałe