Kierunek sztuka. 85 lat tradycji muzealnych KUL - nowa wystawa w Muzeum Zamojskim

start 18.03 godz. 14:00

Muzeum Zamojskie

koniec 31.05 godz. 17:00

Lokalizacja: Zamość, Ormiańska 24

Od 18 marca do 31 maja 2017 w Muzeum Zamojskim czynna będzie wystawa "Kierunek sztuka. 85 lat tradycji muzealnych KUL". Wernisaż zaplanowano na godz. 14 w salach przy ul. Ormiańskiej 24 w Zamościu.

Na otwarcie wystawy i do zwiedzenia ekspozycji zapraszają rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz dyrektor Muzeum Zamojskiego w Zamościu.

Na ekspozycję składają się średniowieczne rzeźby śląskie, malarstwo obce XVI-XIX w. i polskie XIX/XX w., rysunek i grafika oraz rzemiosło artystyczne, w tym porcelana i szkło z najprzedniejszych manufaktur europejskich.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) 
jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.