Malowanie po numerach - coś czego musisz spróbować!

  • 24.05.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Malowanie po numerach - coś czego musisz spróbować!
Szybki i stresujący styl życia sprawia, że coraz popularniejsze stają się sposoby kreatywnego spędzania czasu wolnego. Warto odejść od komputera czy tabletu, a relaks połączyć ze sztuką. Zestawy do malowania po numerach to nowy, nietypowy sposób spędzania czasu wolnego i relaks na 100%. Nie ma nic przyjemniejszego niż kubek gorącej herbaty, ulubiona muzyka w tle i ciekawe, relaksujące zajęcie.

Sztuka prawdziwego odpoczynku

Nie od dziś wiadomo, ze sztuka nie tylko odstresowuje i pomaga oderwać się od problemów, ale też poprawia humor oraz pobudza wyobraźnię i zmysły. Dlatego swój czas wolny warto spędzić kreatywnie np. malując obrazy. Jest to rozrywka zarezerwowana nie tylko dla utalentowanych artystów, ale też dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić. Każdy może stworzyć swój własny obraz korzystając np. z zestawów do malowania po numerach.

Metoda jest bardzo prosta, malujemy obraz korzystając z umieszczonych na planszy numerów wskazujących, gdzie należy umieścić dany kolor. Każdy więc bez problemu sobie z tym poradzi i będzie zadowolony z efektu końcowego. Taka rozrywka dostarczy nam nie tylko świetnej zabawy, ale też rozwinie kreatywność i umiejętności artystyczne, a także wyzwoli uczucie dumy z własnoręcznie stworzonego obrazu. Czas poświęcony na twórczy odpoczynek będzie upływał przyjemnie i relaksująco. To też pierwszy krok do tego, aby zrobić coś dla siebie i swojego rozwoju.

Wszystko co niezbędne znajdziesz w zestawie

Zestawy do malowania po numerach są wyjątkową okazją do stworzenia prawdziwego obrazu. Nie musisz umieć malować, wystarczy trochę precyzji i zaangażowania, a dzieło sztuki stworzone własnoręcznie będzie przyjemną niespodzianką dla siebie samego oraz bliskich. Nie musisz dłużej się zastanawiać, a także szukać potrzebnych do malowania akcesoriów, gdyż zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do namalowania obrazu. Do tego, zapakowany jest do wygodnego, ładnie prezentującego się pudełka z uchwytem. W środku zestawu znajdziesz profesjonalne podobrazie bawełniane na ramie drewnianej, ze szkicem obrazu i odpowiednimi numerami, przygotowane do malowania, znajdziesz także wysokiej jakości farby akrylowe w wielu kolorach, wyprodukowane z nietoksycznych materiałów ekologicznych. Farby oznaczone są numerkami odpowiednio do ponumerowanych sektorów. Łatwo się nakładają na płótno, szybko schną, nie mają zapachu i są odporne na warunki atmosferyczne, nie żółkną. W zestawie znajdują się też odpowiednio dopasowane, bardzo elastyczne i wytrzymałe pędzle nylonowe do technik akrylowych. W zestawie jest też schemat, instrukcja oraz haczyki do zawieszenia gotowego obrazu na ścianie. Będzie to oryginalny element dekoracji mieszkania, który z pewnością zrobi niesamowite wrażenie.

Malowanie po numerach czyli postaw na oryginalność

Malowanie po numerach to świetny sposób na relaks, a także wyciszenie się i odstresowanie po ciężkim dniu. To też pomysł na wspólne spędzenie czasu całej rodziny, która świetnie będzie się przy tym bawić. Zestawy do malowania to też bardzo oryginalna i wyjątkowa propozycja na prezent na każdą okazję, nie tylko dla fanów malowania, ale dla każdego, kto ceni sobie kreatywne sposoby spędzania wolnego czasu.

Gotowe zestawy do malowania po numerach można kupić na stronie Artimento. Do wyboru wiele różnych zestawów o intrygujących nazwach, do najciekawszych należą np. wieczór w Paryżu, romantyczna Wenecja, magia gór, złota jesień, włoskie uliczki, energia muzyki czy letni klimat. Do wyboru jest też wiele zestawów z kwiatami np. czarujące róże, magnolie, słoneczny bukiet czy ze zwierzętami jak kwiecisty jeleń, przyjaźń, leśny gość czy radosny przyjaciel. Można również wybrać obraz np. z Audrey Hepburn czy Marylin Monroe. Malowanie po numerach szybko zyskuje dużą popularność. Czas poznać prawdziwą sztukę odpoczynku.

Grupa Tipmedia
Podziel się: