Biuro w dużym biurowcu to zalety dla firmy

  • 14.05.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Biuro w dużym biurowcu to zalety dla firmy
Kwestia wynajmu biura to często trudna decyzja dla właściciela firmy. Szczególnie dotyczy to niewielkich firm, dopiero zaczynających działalność. Wielu początkujących przedsiębiorców zaczyna działać w swoim miejscu zamieszkania i przenosiny do biura z prawdziwego zdarzenia muszą być poprzedzone dokładną analizą.

Kwestia wynajmu biura to często trudna decyzja dla właściciela firmy. Szczególnie dotyczy to niewielkich firm, dopiero zaczynających działalność. Wielu początkujących przedsiębiorców zaczyna działać w swoim miejscu zamieszkania i przenosiny do biura z prawdziwego zdarzenia muszą być poprzedzone dokładną analizą. Jednak nawet i duże firmy często stają przed dylematem, jakie biuro wynająć i gdzie się ono powinno znajdować. Chyba każdemu przedsiębiorcy marzy się biuro w dużym biurowcu w prestiżowej lokalizacji, jak choćby warszawski Mokotów.

Buro zlokalizowane w dużym biurowcu ma wiele zalet w porównaniu z budynkami mniejszymi, a już szczególnie w porównaniu z budynkami, które były początkowo przeznaczone na inne cele, a dopiero później zostały zaadaptowane na biura. Nie mówiąc już o budynkach, które samemu należy zaadaptować, aby móc w nich prowadzić biuro czy gabinet. Duże biurowce, w szczególności te nowoczesne, oferują szereg rozwiązań zaprojektowanych specjalnie na potrzeby najemców. Nierzadko jest tak, że najemca wchodzi do gotowego lokalu specjalnie zaprojektowanego i wyposażonego zgodnie z jego potrzebami. Do tego dochodzą inne korzyści, w tym także prawne i finansowe.

Nowoczesne rozwiązania

Optymalnie jest wynająć biuro w nowym budynku. Ma się wówczas gwarancję, że zastosowano w nim najnowsze rozwiązania dedykowane pracy biurowej. Sam budynek również jest wykonany według najnowszych standardów. To oznacza nie tylko nowoczesne wyposażenie, wygodę i wysoki standard wykończenia, ale również zapewnienie kwestii bezpieczeństwa. Wynajem biura w takim budynku to korzyści zarówno w czasie pracy, jak również w czasie wolnym. Poza miejscami wypoczynku w samych biurach, jak choćby kuchnia czy jadalnia, w nowoczesnych biurowcach często znajdują się lokale rozrywkowe, gastronomiczne, siłownie, baseny i inne miejsca, gdzie można w interesujący sposób spędzić przerwę w pracy czy czas po pracy.

Nowoczesne biuro w dużym biurowcu

Budynki od podstaw zaprojektowane i wykonywane z przeznaczeniem na nowoczesne biura oferują szereg rozwiązań technologicznych, które są we współczesnym biznesie niezbędne, i które w znaczący sposób ułatwiają pracę. To przede wszystkim obecność rozwiązań technologicznych, które są dziś już standardem: szybkie łączą internetowe, z reguły światłowodowe i symetryczne, klimatyzacja, instalacje alarmowe, windy, stacjonarne linie telefoniczne, hotspoty i wiele innych. To także odpowiednio zaprojektowane przestrzenie biurowe, w których przebywanie ma sprzyjać wygodzie, wydajności i dobremu samopoczuciu. To także udogodnienia w postaci miejsc parkingowych, recepcji i całodobowej ochrony.

Wynajem biura w biurowcu - aspekty finansowe

O zadowoleniu z najmu biura decydują w znacznej mierze kwestie finansowe. Duża podaż powierzchni biurowych w Polsce, jak na przykład w przypadku biur na Mokotowie w Warszawie, powoduje, że ceny są zaskakująco atrakcyjne. Właściciele budynków oferują też dogodne warunki. W cenie jest z reguły usługa aranżacji pomieszczeń według zaleceń najemcy. Nierzadko można też liczyć na okres bezpłatny, czyli rent free. Atutem dla najemcy jest też zabezpieczenie trwania czasu umowy, co chroni go przed przymusem nagłego opuszczenia najmowanej powierzchni na życzenie właściciela.

Biuro do wynajęcia na Mokotowie - dlaczego warto?

Prestiżowa lokalizacja w miejscu, gdzie nie tylko dany budynek jest zaprojektowany pod biurowiec, ale nawet cały fragment miasta, to dodatkowe atuty. To nie tylko wszystkie ww. zalety, ale też gwarancja tego, że każdy klient czy kontrahent trafi pod dany adres. Biorąc pod uwagę biuro do wynajęcia na Mokotowie, można też liczyć na dogodną siatkę linii transportu publicznego, z metrem włącznie, a także dobrą lokalizację zarówno względem centrum Warszawy, jak również lotniska Okęcie. Dużo tego typu ofert znajduje się na portalu: http://www.biura-mokotow.com/biura/do-wynajecia/warszawa/mokotow/ Dzielnica biurowa, jaką stał się Mokotów, w szczególności dawny Służewiec Przemysłowy, to również wiele udogodnień dla pracowników w postaci galerii handlowych, miejsc rozrywki, przychodni i gabinetów lekarskich oraz wielu innych. Dobra lokalizacja biura, w dużym biurowcu, to korzyści nie tylko dla danej firmy, ale także dla pracowników.

Grupa Tipmedia
Podziel się: