Orzeźwiająca Yerba Mate Green

  • 11.04.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Orzeźwiająca Yerba Mate Green
W Polsce najbardziej popularną formą picia yerba mate jest przygotowanie jej przy użyciu ciepłej wody. Jednak kiedy robi się coraz cieplej, chętniej sięgamy po zimne, orzeźwiające napoje. Yerba mate również wtedy jest idealnym rozwiązaniem! W Paragwaju, kolebce ostrokrzewu, właśnie tak popija się yerbę. W formie tzw. terere! To yerba mate zalewana lodowatą wodą – z kostkami lodu. Ostrokrzew paragwajski „zaparza się”, czyli oddaje związki czynne, podczas ekstrakcji wodą ciepłą (70-85 stopni C) lub bardzo zimną (wtedy otrzymujemy wyciąg). Letnia woda nie otworzy listków suszu yerbowego. Dziś prezentujemy smaczną Yerba Mate Green, która może podbić Twoje serce w dwóch wariantach: na ciepło i na zimno!

Yerba Mate Terere – moc orzeźwienia

Świeża, zielona i pachnąca tropikalnym lasem Yerba Mate Green, to gatunek brazylijskiej, organicznej yerby. Sposób produkcji daje susz pozbawiony dymu i pyłu, będąc świetną zarówno dla początkujących, jak i osób ceniących sobie unikatowy, bezpylasty, słodkawy smak pełnej minerałów yerba mate. Mate Green Nativa Terere zawiera ponadto skórkę cytryny i werbenę cytrynową, co dodaje jej orzeźwiających właściwości. Werbena wpływa również na trawienie i rozluźnienie mięśni gładkich jelit, zaś sam aromat cytryny poprawia koncentrację, wzmacnia skupienie i energetyzuje – we współpracy z pobudzającym suszem yerbowym! To jednak nie wszystko, bowiem głównym składnikiem Yerba Mate Green Nativa Terere jest sproszkowany korzeń ashwagandhy! To wyjątkowa roślina – witania ospała – pochodząca z Indii i nazywana indyjskim żeń-szeniem. Ma właściwości ogólnie wzmacniające organizm, regenerujące i odżywiające tkanki. Wpływa na potencję, zdrowie organów wewnętrznych, poprawia spokój umysłu i dodaje więcej rozluźnienia w ciele. W połączeniu z yerba mate, niweluje wszelkie negatywne skutki nadmiernego pobudzenia, dzięki czemu otrzymujemy wyważone, pełne radości i rześkości działanie Yerba Mate Green, której wszystkie mieszanki i nie tylko do nabycia w sklepie internetowym, pod adresem: https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html

Yerba Mate Green Nativa Terere – na ciepło i na zimno

Yerba Mate Green Nativa Terere sprawdzi się w formie zalanej ciepłą wodą (o temp. 75 stopni C), a także wodą z lodem. Zimna temperatura również wyciąga z mate dobrocznynne właściwości, a dodatkowo terere jest jeszcze bardziej orzeźwiające, poprawia percepcję i lekkość ciała. Wodę z lodem można też urozmaicić plasterkami cytrusów, listkami świeżej mięty czy melisy – i mamy przepis na prawdziwie odżywiające cały organizm terere, yerba mate na zimno! Wszystkie rodzaje yerba mate oferuje Yerba Mate Sklep YerbaMarket.com, a na hasło "kronikatygodnia" do każdego zamówienia sklep dołączy drobny upominek yerbowy ;) Zapraszamy!

Grupa Tipmedia
Podziel się: