Jak powinna wyglądać idealna sala weselna?

  • 29.03.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Jak powinna wyglądać idealna sala weselna?
Wiele czynników decyduje o tym, czy ślub okazuje się sukcesem i dobrą zabawą dla wszystkich gości, ale najważniejsze znaczenie ma sala weselna, na której odbywa się przyjęcie. Jako, że wybór ten wpłynie na przebieg całej imprezy, warto skorzystać z kilku porad, dzięki którym rozpoznasz, która sala jest "tą jedyną".

Sala weselna musi być przestronna

 

Poszukiwania idealnej sali należy rozpocząć od wyeliminowania ofert dotyczących małych, ciasnych pomieszczeń (wpisując na przykład hasło „sala weselna Lublin”). Nawet, jeśli planujesz kameralną imprezę na kilkadziesiąt osób, musisz zadbać o dużą i przestronną salę. Dzięki temu twoi goście poczują się swobodnie, a na parkiecie nie braknie miejsca do tańczenia. Najlepiej skupić się na obiektach o powierzchni 300-400 m2. Nikt nie lubi ścisku, dlatego duża sala jest podstawą do stworzenia atmosfery sprzyjającej zabawie.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na wygląd wnętrza. Obecnie panuje moda na sale utrzymane w kolorystyce kremowej ze złotymi akcentami. Takie połączenie daje elegancki wystrój, ale bez poczucia przesadnej wyniosłości - ściany w kolorze beżowym stworzą przytulny klimat i pozwolą gościom się rozluźnić.

 

Opinie o sali weselnej mówią wszystko

 

O ile na stronie internetowej obejrzymy zdjęcia sali weselnej i dowiemy się, ile kosztuje talerzyk, to informacje naprawdę istotne czekają na nas wśród opinii wystawionych przez pary, które zdecydowały się na organizację wesela w tym miejscu. Wiele istotnych rzeczy, takich jak jakość obsługi kelnerskiej, utrzymanie czystości w toaletach czy wydajność klimatyzacji, nie da się sprawdzić samodzielnie. Jeśli któryś z punktów nie został odpowiednio zorganizowany, niezadowolona para na pewno wspomni o tym w recenzji.

Nie zapominajmy też o pomocy znajomych - to właśnie z ich strony możemy oczekiwać szczerych opinii. Zamiast korzystać z niesprawdzonych ofert, warto poprosić o rekomendację przyjaciółki, która brała ślub w zeszłym roku i była zadowolona z sali weselnej, którą wybrała.

Podsumowując, idealna sala weselna powinna posiadać:

  • wystarczająco dużą powierzchnię

  • duże okna gwarantujące jasne wnętrze

  • miłą i sprawną obsługę kelnerską

  • elegancki wystrój

  • wydajną klimatyzację

  • pozytywne opinie klientów

  • mile widziany ogródek dla gości weselnych

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: