Gdzie ustawić w domu wieszak podłogowy?

  • 27.02.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Gdzie ustawić w domu wieszak podłogowy?
Aranżując garderobę czy przedpokój musimy mieć na uwadze wiele funkcji jakie te pomieszczenia spełniają, oraz ogrom rzeczy jakie muszą pomieścić. Nieodzownym elementem tych pomieszczeń są wieszaki na ubrania. Możemy wybrać wieszaki ścienne, najczęściej z lustrem i szafką na obuwie, lub wieszaki stojące. Dziś przyjrzyjmy się bliżej wieszakom podłogowym, gdzie możemy je ustawić w domu?

Wieszaki podłogowe w przedpokoju

To najbardziej oczywiste miejsce do ustawienia wieszaków podłogowych. Do tego pomieszczenia wybierzmy wieszaki dość masywne, o mocnej konstrukcji, ponieważ najczęściej będziemy na nich wieszać okrycia wierzchnie, a te - szczególnie zimą - potrafią mieć całkiem sporą wagę. W sklepach dostępnych jest mnóstwo różnorodnych wzorów, więc bez problemu dopasujemy coś odpowiedniego stylem do naszego pomieszczenia. Możemy też sprawdzić na stronie https://www.edinos.pl/wieszaki-podlogowe dostępne tam ciekawe propozycje takich wieszaków.

Duża garderoba - kilka wieszaków

Jeśli mamy w domu dużą garderobę, to możemy do niej wstawić kilka takich wieszaków. Tutaj konstrukcja nie musi już być taka masywna, nie będziemy na nich przechowywać ciężkich rzeczy. Wieszaki w garderobie świetnie sprawdzą się do przechowywania ubrań codziennych, takie które codziennie zakładamy po pracy, np. bluza do biegania. Wieszaki podłogowe w garderobie możemy też wykorzystać do przechowywania torebek, apaszek lub krawatów.

Wieszak podłogowy w łazience

To zdecydowanie mniej oczywiste rozwiązanie, ale bardzo praktyczne i nowoczesne. Wieszaki stojące w łazience możemy wykorzystać nie tylko do zawieszania ręczników. Świetnie sprawdzą się w kilkuosobowej rodzinie do odwieszenia szlafroków wszystkich członków rodziny.

W pokoju nastolatki

To kolejne miejsce, gdzie wieszak podłogowy może zyskać swoje nowe zastosowanie. Nasza dorastająca córka będzie miała już kilka torebek, szalików, a do tego odwiedzające ją przyjaciółki będą miały gdzie odwiesić swoje kurtki czy torebki. Będzie to mebel, który nie zajmuje dużo miejsca, a można go wykorzystać na wiele sposobów.

 

Grupa Tipmedia
Podziel się: