Walentynki po męsku – odkryj bestellerowe portfele na prezent dla niego

  • 01.02.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Walentynki po męsku – odkryj bestellerowe portfele na prezent dla niego
Portfel to ponadczasowy pomysł na upominek dla mężczyzny. Zawsze trafiony, bez względu na to czy chodzi o Dzień Ojca, Dziadka, urodziny czy rocznicę. Dzisiaj jednak skupimy się na tym upominku w kontekście zbliżającego się dnia zakochanych.

Portfel na walentynki – który model wybrać?

Przejrzeliśmy w tym celu ofertę jednego z najpopularniejszych polskich producentów skórzanych portfeli wysokiego gatunku, by przygotować gotową inspirację dla pań chcących w tegoroczne walentynki zaskoczyć swojego ukochanego właśnie takim upominkiem.

Kochmanski skórzany portfel męski HQ 1342

W bogatej ofercie portfeli marki Kochański ten model przykuł naszą uwagę jako pierwszy. Niezwykle elegancki, ale równocześnie nienudny projekt jest jednym z najmodniejszych projektów osadzonych w najnowszych trendach galanterii dla panów. HQ 1342 zaskakuje pieczołowitością wykonania, ale równocześnie nie jest też projektem onieśmielającym. To fajny, swojski model, który tak samo dobrze sprawdzi się jako prezent dla ukochanego chłopaka – studenta, jak i mężczyzny w sile wieku.

Oprócz samego designu zwróciliśmy uwagę również na fakt, że portfel wyróżnia się:

  • gwarancją – jeśli producent daje taką rękojmię to znak, że jest przekonany o wysokiej jakości oferowanego produktu, co zawsze dobrze wróży,
  • wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, takie jak brudne plamy, tłuszcz czy wilgoć,
  • dużą pojemność – choć wygląda naprawdę zgrabnie zmieści w sobie dużą ilość kart, płatniczych, lojalnościowych, bilon, dokumentów i tak dalej.

Skórzany portfel Kochmanski 1352

Kolejnym bestsellerowym projektem, który nas zainteresował jest nieco bardziej młodzieżowy, choć utrzymany w podobnym klimacie model 1352. Jego design nie umknie uwadze żadnemu indywidualiście! Jeśli więc Twój ukochany należy do tej grupy mężczyzn, którzy bardziej boją się wtopienia w tłum aniżeli bycia w centrum uwagi – ten portfel jako prezent walentynkowy dla niego będzie trafionym pomysłem.

Na pewno też spodoba mu się jakość, z jaką został wykonany oraz patriotyczne motywy, jakimi jest ozdobiony. Nie bez znaczenia jest również duża pojemność, ponadprzeciętna trwałość i optymalnie zaprojektowane wnętrze. To zdecydowanie propozycja dla mężczyzn z charakterem.

Szukasz więcej prezentowych inspiracji w klimacie męskiej galanterii skórzanej? W ofercie by Kochmański na pewno je znajdziesz.

Grupa Tipmedia
Podziel się: