Blix – najlepsza aplikacja zakupowa

  • 02.01.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Blix – najlepsza aplikacja zakupowa
Jesteś osobą oszczędną? Nie lubisz przepłacać i zawsze „polujesz” na promocje w sklepach? Możesz ułatwić sobie codzienne poszukiwania i kupować niezmiennie tanio potrzebne ci produkty! Z pomocą dla oszczędnych konsumentów przychodzi aplikacja mobilna na smartfony Blix.pl.

Aplikacja z gazetkami

 

Znajomym widokiem są kilku- czy kilkunastostronicowe papierowe gazetki reklamowe umieszczane w skrzynkach pocztowych, pod drzwiami domów, a także w specjalnie wydzielonych do tego celu miejscach na klatkach schodowych. Nie trzeba jednak gromadzić makulatury i analizować gazetek promocyjnych, aby wybrać najlepszą w danym momencie ofertę na mleko, jajka, mięso czy inne produkty codziennego użytku. Można sięgnąć po promocje w aplikacji Blix.

 

Czym ona jest? To obecnie najpopularniejsza w naszym kraju aplikacja z gazetkami promocyjnymi różnych sklepów. Nie musisz już czekać na kogoś, kto przyniesie ci do skrzynki pocztowej gazetkę. Możesz ją przejrzeć od razu w aplikacji na smartfonie lub przez komputer. W aplikacji Blix można sprawdzić aktualne gazetki promocyjne, katalogi świąteczne i okazjonalne, jak i po prostu ofertę sklepów z wybranego zakresu.

 

Jakie gazetki znajdziesz w Blixie?

Nie tylko najpopularniejsze sklepy i dyskonty mają swoje gazetki promocyjne w Blixie, ale i mniejsi gracze rynkowi. Za pośrednictwem Blixa możesz uzyskać dostęp do gazetek Biedronki (https://blix.pl/sklep/biedronka/) czy Lidla (https://blix.pl/sklep/lidl/). W Blixie są też gazetki i foldery reklamowe sieci handlowych Netto, Pepco, Rossmann, Kaufland, Auchan, Tesco, Hebe, Media Expert, Ikea, Media Markt, Polo Market itp. Aplikacja daje łatwy dostęp do promocyjnych ulotek sklepów: Adidas, Castorama, Empik, Drogerie Natura, czy Smyk.

Zalety korzystania z Blixa

Dzięki zainstalowaniu na swoim telefonie aplikacji Blix możesz szybko i skutecznie sprawdzić, co znajduje się aktualnie w promocji w danych sklepach. Będziesz zawsze na bieżąco z cenowymi okazjami, ponieważ Blix dba o regularną publikację nowych ofert. Są one aktualizowane zgodnie z promocjami ogłaszanymi przez sklepy.

Silną stroną aplikacji jest nie tylko aktualność i duży zakres sklepów objętych ofertą, ale i to, że gazetki promocyjne każdy użytkownik może przeglądać w dowolnym miejscu i czasie. Nie trzeba gromadzić makulatury i brać jej ze sobą np. do pociągu czy autobusu, aby móc się zapoznać z gazetkami w dogodnej dla siebie chwili.

Za korzystanie z aplikacji Blix nic nie płacisz – jest darmowa i nie wymaga od klientów rejestracji. Za to oferuje nie tylko dostęp do gazetek promocyjnych, ale i pozwala na ustanowienie powiadomień i przypomnień o nowych ofertach w ulubionym sklepie. W Blixie utworzysz swoją indywidualną listę zakupów, dodając do niej produkty z poszczególnych gazetek. To zdecydowanie ułatwia późniejsze robienie racjonalnych zakupów. W Blixie możesz też skorzystać z wyszukiwarki produktów. W ten sposób łatwiej zaplanujesz każde zakupy, będziesz oszczędzał dzięki korzystaniu z najlepszych promocji w sklepach.

 

Najnowsza wersja aplikacji Blix ma już karty lojalnościowe, a użytkownicy mogą dodawać je w niej i wykorzystywać podczas zakupów. Nie musisz już nosić plastikowych kart ze sobą, aby móc korzystać z najlepszych promocji w sklepach i punktach usługowych.

 

Jak zacząć korzystać z Blixa?

 

Blix jest nowoczesną aplikacją zakupową, dostępną bezpłatnie w internecie. Można ją pobrać na swój telefon komórkowy np. w sklepie Google Play. Już ponad 1 mln użytkowników pobrało ją na smartfona i korzysta z niej podczas zakupów.

 

W celu pobrania aplikacji trzeba wejść na stronę sklepu Google Play i wpisać w okno wyszukiwarki „Blix”. Po instalacji uruchamiamy aplikację i możemy zacząć jej używać.

 

Jej interfejs jest prosty i nikt nie powinien mieć problemu podczas korzystania z niego. Po wejściu do aplikacji można wybrać sklep z listy lub wpisać pożądaną nazwę w wyszukiwarkę, aby zobaczyć aktualną gazetkę i promocje:


Na liście sklepów od razu widać, gdzie pojawiła się nowa oferta, a gdzie wprowadzono inne promocje, kody i kupony rabatowe:

Nawet będąc w sklepie, można sprawdzić aktualne promocje i nie szukać ich po wszystkich półkach. Przydaje się to w szczególności w wielkopowierzchniowych sklepach i dyskontach. Dzięki aplikacji Blix oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i czas.

Ciekawą opcją w Blixie jest lista zakupów:

Można dodawać do niej różne produkty i sprawdzać, w którym sklepie kupimy je w danej chwili najtaniej. Na tej podstawie wytyczymy drogę, jaką musimy przebyć w poszukiwaniu najlepszych promocji, a przy tym nie będziemy musieli już tworzyć listy zakupów na kartce.

Wszystkie gazetki dostępne w aplikacji Blix na smartfona wyświetlają się w dogodny dla użytkownika sposób. Dostosowują się do wielkości ekranu telefonu i można je przeglądać wygodnie.

Coraz więcej osób przekonuje się, że Blix to najlepsza aplikacja zakupowa – asystent większych i mniejszych zakupów, który pozwala na korzystanie z niego zawsze, bez względu na czas i miejsce. 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: