Które dziecko trafi na okładkę Kroniki Tygodnia?

  • 02.05.2018, 13:00 (aktualizacja 08.05.2018, 10:56)
  • ak
Które dziecko trafi na okładkę Kroniki Tygodnia? Fot. pixabay.com
Aż tak dużego zainteresowania naszą zabawą się nie spodziewaliśmy, ale bardzo nas ono cieszy. Mamy już ponad setkę zgłoszeń w plebiscycie "Dziecko na okładkę Kroniki Tygodnia", dlatego już publikujemy pierwszy kupon i zachęcamy do głosowania. Czekamy również na kolejne zdjęcia małych modelek i modeli.

Wśród dzieci, które zostały przez rodziców zgłoszone do naszej zabawy są kilkumiesięczne szkraby, ale też nieco większe maluszki oraz kilkuletnie dziewczynki i chłopcy. Wszystkie dzieciaki są wspaniałe, urocze i kochane.

Wasze dziecko na pewno jest także godne pokazania światu. Dlatego, drodzy rodzice, pochwalcie się swoimi pociechami. Zdjęcia dzieci wysyłajcie do nas pocztą tradycyjną lub dostarczajcie osobiście na adres: Redakcja Kroniki Tygodnia, ul. Żeromskiego 3; 22-400 Zamość, mejlem: [email protected] lub w wiadomościach na naszym facebookowym profilu. Jeśli chcielibyście zgłosić do zabawy rodzeństwo, wybierzcie takie zdjęcia, na których każde z dzieci będzie uwiecznione w pojedynkę.

Koniecznie podajcie też imię, nazwisko i wiek małej modelki lub modela. Napiszcie, gdzie dziecko mieszka i kilka słów o swoim skarbie (w co lubi się bawić, jakie ma zainteresowania, jaki charakter, marzenia itd). Dołączcie również numer telefonu kontaktowego do siebie i oświadczenie o zgodzie na publikację wizerunku pociechy.

Na zgłoszenia czekamy do 21 maja, ale już prezentujemy zdjęcia na Facebooku, a także w wydaniu papierowym. Dlatego pospieszcie się ze zgłoszeniami: im szybciej fotografia dziecka zostanie opublikowana, tym szybciej będzie mogło ono zyskać głosy naszych czytelników. Wycinajcie kupony i dostarczajcie do naszej redakcji pocztą lub osobiście najpóźniej do 24 maja. Zwycięskie zdjęcie, na które wpłynie najwięcej kuponów, ozdobi okładkę "Kroniki Tygodnia" w numerze tuż przed Dniem Dziecka – 29 maja. Dzieciaki z największą liczbą głosów mogą też liczyć na dodatkowe nagrody: bony na zakupy w Hurtowni Odzieżowej Juzwex w Zamościu (ul. Przemysłowa 4), a także nagrody od Krainy Zabaw "Jaś i Małgosia" oraz salonu meblowego Mplaneta w Zamościu.

WAŻNA INFORMACJA: Jeżeli zdjęcie Waszego dziecka dotarło do nas po godz. 12 w piątek 27 kwietnia, to nie znajdziecie tej fotografii w bieżącym wydaniu (ukaże się w kolejnym). Jednak wszystkie kandydatki i kandydatów na okładkę prezentujemy na naszym facebookowym profilu. Wybierajcie swoich faworytów i głosujcie na nich, wycinając kupony z "Kroniki Tygodnia".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewelina Kowalczuk
Ewelina Kowalczuk 10.05.2018, 20:00
Michał Kowalczuk lat 7 z Horodla mily sympatyczny grzeczny chłopczyk
https://www.facebook.com/group…


Wiktoria Nagadowska lat 4 z Horodła zawsze wesola usmiechnieta laleczka https://www.facebook.com/group…

Pozostałe