Zamość: Alejka nad Łabuńką po remoncie

  • 01.05.2018, 11:00 (aktualizacja 02.05.2018, 06:54)
  • ak
Zamość: Alejka nad Łabuńką po remoncie Fot. Wikimedia Commons
Fragment asfaltowej alejki nad rzeką Łabuńką w Zamościu został odnowiony. Miasto zapłaci za to ok. 80 tys. zł.

Chodzi o fragment asfaltowej ścieżki o długości ok. 460 metrów na odcinku od ul. Szczebrzeskiej do ul. Królowej Jadwigi. Prace na zlecenie miasta realizowała miejscowa firma P.W. Sadex.

– W poprzednim etapie, w ubiegłym roku wyremontowano ok. 235 m alejki,  od kładki przy przychodni Salus. Z uwagi na zły stan techniczny, ta część praktycznie nie nadawała się do eksploatacji. Obecnie można już wygodnie przejść lub przejechać ten odcinek rowerem. W przyszłym roku planuje się kontynuację zadania. Na nową nawierzchnię czeka odcinek w stronę Drogi Męczenników Rotundy – informuje Marek Gajewski, rzecznik prezydenta miasta.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
b
b 01.05.2018, 12:04
1 za wąska
2 brak krawężników
3 brak połączenia z ul. Szczebrzeską

Pozostałe