Szczebrzeszyn: Dni Kultury Japońskiej i Międzynarodowe Seminarium [ZAPOWIEDŹ]

  • 29.04.2018, 19:04 (aktualizacja 30.04.2018, 00:38)
  • bw
Szczebrzeszyn: Dni Kultury Japońskiej i Międzynarodowe Seminarium [ZAPOWIEDŹ] pixabay.com
Już 4 maja Szczebrzeszyn zmieni się w lokalną stolicę kultury japońskiej. Przez trzy dni w ramach dni Kultury Japońskiej i Międzynarodowego Seminarium Sztuk i Sportów Walki odbędą się konferencje, wernisaży, pokazy i wystawy.

Dni Kultury rozpoczną się w piątek, 4 maja o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Będziemy mogli podziwiać sztukę związaną z japońską kulturą i społeczeństwem. Drzewka bonzai wystawią Adam Kisieliński, Sebastian Żydek, Arkadiusz Poźniak, Leszek Saluk. Obrazy w japońskim stylu zaprezentuje Arkadiusz Szmerdta. 

W sobotę, 5 maja o godzinie 9:00 w obiektach sportowych gimnazjum w Szczebrzeszynie zostanie otwarte Międzynarodowe Seminarium Sztuk i Sportów Walki. W jego ramach uczestnicy będą mogli zobaczyć pokazy sztuk walki. O 17:30 uczestnicy powrócą do Miejskiego Domu Kultury, by wysłuchać prelekcji o kulturze Japonii. 

W ostatni dzień imprezy, 6 maja, swoje 20. lecie będzie świętować klub Bushido Szczebrzeszyn.

Po raz pierwszy w historii honorowym patronatem wydarzenie objęła Ambasada Japonii w Polsce.

Pełny program dostępny na plakatach poniżej. 

bw

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe