Głosujcie!!! Zamość jako miasto z klimatem walczy w plebiscycie Top Atrakcje

  • 27.04.2018, 09:00
  • ak
Głosujcie!!! Zamość jako miasto z klimatem walczy w plebiscycie Top Atrakcje Fot. polskieszlaki.pl
Zamość wygrywał już w wielu plebiscytach. Ma szanse na zwycięstwo w kolejnym. Ruszyły właśnie eliminacje w konkursie Top Atrakcje. Padwa Północy rywalizuje w kategorii miast z klimatem.

Plebiscyt Top Atrakcje jest organizowany przez portal polskieszlaki.pl. Najpiękniejsze atrakcje turystyczne w Polsce na dany rok są wybierane kolejny już raz. Właśnie ruszył pierwszy etap, eliminacyjny. To internauci decydują, które miasta znajdą się w finale.

Pierwsza faza głosowania trwa do 8 maja. Zamość można wspierać na stronie internetowej plebiscytu TUTAJ. Jeżeli miasto zdobędzie wystarczająco dużo głosów, przejdzie do ostatecznej rywalizacji. Ten etap potrwa od 9 do 23 maja.

Kategorie w plebiscycie Top Atrakcji

  • Parki Rozrywki (podkategorie: parki miniatur, dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i parki wodne, ogrody zoologiczne)
  • Miasta i miejscowości (podkategorie: duże miasta, nadbałtyckie kurorty, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, ratusze miejskie)
  • Zamki i pałace (podkategorie: zamki krzyżackie, zamki jurajskie, zamki dolnośląskie, zamki w dużych miastach, perełki małych miejscowości, dolina pałaców i ogrodów, pałace)
  • Różne atrakcje (podkategorie: skanseny, muzea, podziemia, kolejki górskie i nizinne, obiekty sakralne)
  • Krajobrazy (podkategorie: pasma górskie, szczyty, regiony, jeziora, parki narodowe)
ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrzej
Andrzej 01.05.2018, 12:49
Koniecznie trzeba głosować.

Pozostałe