Wybieramy dziecko na okładkę Kroniki Tygodnia

  • 24.04.2018, 06:15 (aktualizacja 25.04.2018, 06:13)
  • Anna Szewc
Wybieramy dziecko na okładkę Kroniki Tygodnia Fot. pixabay.com Czekamy na zdjęcia dziewczynek i chłopców. Malutkich i nieco większych. Granica wieku to 12 lat
Natan Kulas z Udrycz koło Zamościa miał kilkanaście miesięcy, gdy przed rokiem wygrał nasz plebiscyt. Zdjęcie rezolutnego chłopca ukazało się wówczas na okładce "Kroniki Tygodnia". Teraz rozpoczynamy drugą edycję konkursu. Czekamy na zgłoszenia.

Ubiegłoroczna edycja naszej zabawy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem czytelników "Kroniki Tygodnia". Do udziału w plebiscycie rodzice zgłosili ponad pięćdziesięcioro dzieci. Każde z nich było urocze, śliczne, mądre i sprytne. Każde mogłoby z powodzeniem zdobić okładkę "Kroniki Tygodnia". Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Natan Kulas z Udrycz.

Kto wygra tym razem? Zdecydują nasi czytelnicy. My tymczasem czekamy na zgłoszenia dzieciaków, tych całkiem małych, ale również większych. Granica wieku to 12 lat.

Drodzy rodzice, pochwalcie się swoimi pociechami. Zdjęcia dzieci wysyłajcie do nas pocztą tradycyjną lub dostarczajcie osobiście na adres: Redakcja Kroniki Tygodnia, ul. Żeromskiego 3; 22-400 Zamość, mejlem: [email protected] lub w wiadomościach na naszym facebookowym profilu. Jeśli chcielibyście zgłosić do zabawy rodzeństwo, wybierzcie takie zdjęcia, na których każde z dzieci będzie uwiecznione w pojedynkę.

Koniecznie podajcie też imię, nazwisko i wiek małej modelki lub modela. Napiszcie, gdzie dziecko mieszka i kilka słów o swoim skarbie (w co lubi się bawić, jakie ma zainteresowania, jaki charakter, marzenia itd). Dołączcie również numer telefonu kontaktowego do siebie i oświadczenie o zgodzie na publikację wizerunku pociechy.

Na zgłoszenia czekamy do 21 maja, ale już wcześniej będziemy je publikować w gazecie, na naszym portalu, a także Facebooku. W międzyczasie ruszy głosowanie na kuponach z papierowych wydań "Kroniki Tygodnia". Dlatego pospieszcie się ze zgłoszeniami: im szybciej zdjęcie dziecka zostanie opublikowane, tym szybciej będzie mogło zyskać głosy naszych czytelników.

Zwycięskie zdjęcie ozdobi okładkę "Kroniki Tygodnia" w numerze, który tuż przed Dniem Dziecka ukaże się 29 maja. Dzieciaki z największą liczbą głosów mogą też liczyć na dodatkowe nagrody: bony na zakupy w Hurtowni Odzieżowej Juzwex w Zamościu (ul. Przemysłowa 4), a także nagrody od Krainy Zabaw "Jaś i Małgosia" oraz salonu meblowego Mplaneta w Zamościu.

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe