Gm. Krasnobród: Wodociąg w Starej Hucie zdezynfekowany. Kranówka jest czysta

  • 21.04.2018, 15:26
  • ak
Gm. Krasnobród: Wodociąg w Starej Hucie zdezynfekowany. Kranówka jest czysta Fot. pixabay.com
Przez kilka dni mieszkańcy gminy Krasnobród, którzy wodę otrzymują z ujęcia w Starej Hucie nie mogli spożywać kranówki. Bo była zanieczyszczona bakteriami z grupy coli, ale sytuacja już została opanowana.

Władze gminy poinformowały dzisiaj, że wszystko jest już w porządku. Wodociąg został zdezynfekowany, sanepid pobrał próbki wody, przebadał i stwierdził, że w kranówce nie ma już żadnych niebezpiecznych składników.

To dobra wiadomość dla mieszkańców wsi Stara Huta, Malewszczyzna i Potok Senderki, którzy odbierają wodę z ujęcia w Starej Hucie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe