Tomaszów Lubelski: Szymon Kuśmierczak z Bartosza laureatem XVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

  • 20.04.2018, 14:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Szymon Kuśmierczak z Bartosza laureatem XVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej Fot. ZS nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
Szymon Kuśmierczak, uczeń Zespołu Szkół nr 1 im Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim zdobył nagrodę podczas XVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej.

Impreza odbyła się w Chełmie.  Zorganizowało je tamtejsze IV Liceum Ogólnokształcące. Młodzi ludzie z całej Lubelszczyzny prezentowali się na scenie Chełmskiego Domu Kultury. Szymon Kuśmierczuk , pierwszoklasista tomaszowskiego Bartosza, który na co dzień jest solistą zespołu "The One", wywalczył trzecie miejsce. Opiekunką młodego wokalisty jest Katarzyna Ważna.

Główną nagrodę na tym samym festiwalu wyśpiewała licealistka z Biłgoraja Michalina Lipińska. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe