Zamość: Wietnamczycy w ratuszu. Rozmawiali o inwestycjach

  • 20.04.2018, 08:00
  • ak
Zamość: Wietnamczycy w ratuszu. Rozmawiali o inwestycjach Fot. UM Zamość
Oferta inwestycyjna Zamościa była głównym tematem rozmów, jakie przedstawiciele miasta prowadzili podczas wizyty w ratuszu delegacji przedsiębiorców i przedstawicieli lokalnej administracji z prowincji Ha Tinh w Wietnamie.

Zamość odwiedzili reprezentanci firm z branży spożywczej, medycznej, drzewnej i chemicznej. Goście z Wietnamu spotkali się z zastępcą prezydenta Andrzejem Zastąpiło i przedstawicielami zamojskich firm. Była to okazja do rozmowy na temat m.in.oferty inwestycyjnej miasta i zaprezentowania podstrefy ekonomicznej.

Ta jednodniowa wizyta w Zamościu była jednym z punktów programu misji gospodarczej. Podobne spotkanie odbyło się również w Lublinie.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe