Gm. Zwierzyniec: Aniela Jonczak z Turzyńca skończyła 100 lat

  • 20.04.2018, 05:30
  • ak
Gm. Zwierzyniec: Aniela Jonczak z Turzyńca skończyła 100 lat Fot. pixabay.com
Mieszkająca w Turzyńcu Aniela Jonczak jest najstarszą mieszkanką gminy Zwierzyniec. Swoje setne urodziny świętowała w czwartek, 19 kwietnia.

Z serdecznymi życzeniami do dostojnej jubilatki przybyli jej najbliżsi, a także przedstawiciele władz samorządowych. Pani Aniela Jonczak otrzymała również list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego.

Pani Aniela urodziła się 19 kwietnia 1918 roku w Szozdach (gm. Tereszpol). Przez całe życie prowadziła gospodarstwo rolne, a obecnie mieszka u rodziny. Dochowała się 2 synów, 4 wnucząt i 6 prawnucząt.

Jubilatka jest obecnie najstarszą mieszkanką gminy Zwierzyniec, jedyną osobą, która skończyła 100 lat. W styczniu tego roku zmarł Józef Piasecki z Żurawnicy, który kilka miesięcy wcześniej skończył 103 lata. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe