Biłgoraj: Michalina Lipińska z LO im. ONZ wyśpiewała nagrodę po angielsku

  • 18.04.2018, 14:00 (aktualizacja 19.04.2018, 05:47)
  • ak
Biłgoraj: Michalina Lipińska z LO im. ONZ wyśpiewała nagrodę po angielsku Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Konkurencja była silna. Na scenie Chełmskiego Domu Kultury zaprezentowało się osiemnaścioro wokalistów. Najlepsza wśród nich była Michalina Lipińska, uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju i to ona wygrała XVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej zorganizowany przez IV LO w Chełmie.

Uzdolniona wokalnie licealistka z Biłgoraja przygotowywała się do tego konkursu pod kierunkiem Patrycji Kanty. Michalina nie tylko zajęła pierwsze miejsce, ale również zdobyła nagrodę Studia Squat.

Chełmski festiwal miał na celu m.in. rozbudzenie w uczniach motywacji do nauki języka obcego, rozwijanie wrażliwości poprzez kontakt z muzyką oraz propagowanie modelu wartościowej rozrywki jako alternatywy tzw. „imprez masowych”, które nie rozwijają osobowości młodego człowieka.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe