Tomaszów Lubelski: Szkolne poczty staną do rywalizacji

  • 19.04.2018, 07:00 (aktualizacja 19.04.2018, 07:08)
  • roh
Tomaszów Lubelski: Szkolne poczty staną do rywalizacji
Uczniowie będą musieli wykazać się wiedzą teoretyczną o symbolach narodowych oraz praktyczną znajomością musztry. Do Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim, zgłosiło się już 10 szkół z powiatu.

Wciąż czekamy na zgłoszenia – zachęca Witold Pitura, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim, koordynator turnieju.

Turniej, który odbędzie się 25 kwietnia, jest jednym z elementów miejskich obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Turniej skierowany jest do uczniów starszych klas szkół podstawowych, wygaszanych gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatu tomaszowskiego. Będzie składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

 – W części teoretycznej mogą wziąć udział szkoły, które nie mają pocztów sztandarowych – podkreśla Witold Pitura.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe