Zamość: Kosztowne drzewo niezgody

  • 19.10.2016, 06:54
  • mk/www.kronikatygodnia.pl/ dołącz do nas na fb!
Zamość: Kosztowne drzewo niezgody mk
Nieopodal bloku rosła lipa. Jednym przeszkadzała, innym nie. Kiedy ją ścięto, jeden z mieszkańców osiedla powiadomił Urząd Miasta. A że drzewo ścięto bez pozwolenia, Wspólnota Mieszkaniowa Koszary 63 będzie musiała teraz zapłacić karę – prawie 21 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w lutym ubiegłego roku. Wspólnota Mieszkaniowa Koszary 63 w Zamościu podjęła decyzję o usunięciu drzewa rosnącego nieopodal bloku. I choć nie wszystkim członkom wspólnoty ten pomysł się podobał, zadanie zlecono wykonawcy, a ten nie mając zezwolenia, ściął drzewo. 

Jak potoczyły się dalsze losy i jaką kwotę musieli zapłacić na samym początku mieszkańcy bloku? O tym, przeczytasz w najnowszym wydaniu "Kroniki Tygodnia".

mk/www.kronikatygodnia.pl/ dołącz do nas na fb!

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe