Hrubieszów: Kobieto, broń się sama. Policja organizuje kurs

  • 16.04.2018, 14:51
  • ak
Hrubieszów: Kobieto, broń się sama. Policja organizuje kurs Fot. pixabay.com
Takie kursy to już tradycja. Wkrótce podstaw samoobrony będą się mogły nauczyć kolejne mieszkanki Hrubieszowa i okolic. Do udziału w kursie samoobrony "Bezpieczna kobieta" zapraszają Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie i Urząd Gminy Hrubieszów.

Pierwsze zajęcia odbędą się w przyszłym tygodniu, w czwartek, 26 kwietnia. Zajęcia będą bezpłatne, odbywać się mają we wtorki i czwartki o godz. 19 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa przy ulicy Listopadowej 12.

Założono, że odbędzie się osiem treningów. Poprowadzi je, wzorem lat ubiegłych, Arkadiusz Hawryluk z Centrum Samoobrony KRAV – MAGA wraz z asystentami Jarosławem Kulczyńskim, Pawłem Sagadynem i Radosławem Twardowskim.

Zapisy oraz bliższe informacje na temat kursu, można uzyskać pod numerem telefonu 84 696 62 21 lub 504 174 613 u st. asp. Edyty Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe