Zamość: Do urzędu przez Internet

  • 20.04.2018, 06:00
  • bw
Zamość: Do urzędu przez Internet pexels.com W ramach inwestycji do magistratu trafią nowoczesne serwery.
Już za niespełna dwa lata mieszkańcy Zamościa, którzy będą chcieli np. zapłacić podatek od nieruchomości, założyć wniosek o dotację z budżetu gminy czy o wprowadzenie zmian w ewidencji gruntów i budynków będą to mogli zrobić za pośrednictwem Internetu.

W ramach projektu "Regionalne e-usługi publiczne" urząd wyda ponad 2 mln 800 tys. złotych na informatyzację swoich wydziałów. Ponad 2 mln 400 tys. z tej kwoty wynosi dofinansowanie z  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, reszta to środki własne miasta. Zamojski magistrat do 2019 roku kupi dwa nowoczesne serwery, router i oprogramowanie chroniące sprzęt przed wirusami czy atakiem hakerów. 

Jakie sprawy będzie można załatwić w ramach e-urzędu? Tego dowiedzą się Państwo z najnowszego numeru Kroniki Tygodnia i e-wydania. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe