Tomaszów Lubelski: Martyna Lipian z Bartosza zna świetnie ojczysty język

  • 16.04.2018, 14:30
  • ak
Tomaszów Lubelski: Martyna Lipian z Bartosza zna świetnie ojczysty język Fot. I LO Krasnystaw
Martyna Lipian, uczennica Liceum Ogólnokształcącego przy ZS nr 1 im. Bartosza Glowackiego w Tomaszowie Lubelskim zajęła wysokie, trzecie miejsce w VI Wojewódzkiego Konkursu Poprawności Językowej.

Konkurs był organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Brali w nim udział młodzi ludzie ze szkół całej Lubelszczyzny. Do finału awansowały dwie reprezentantki tomaszowskiego ogólniaka:  Magdalena Okoń i Martyna Lipian. Ta druga zaprezentowała się naprawdę świetnie i zajęła III miejsce. Tym sukcesem Martyna, uczennica I klasy LO zapewniła już sobie indeks na wybrany kierunek studiów prowadzonych przez Instytut Filologii Polskiej KUL w Lublinie.

CZYTAJ TEŻ: MARTYNA LIPIAN LAUREATKĄ KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

CZYTAJ TAKŻE: MARTYNA LIPIAN WŚRÓD LUREATÓW ZAMOJSKIEGO DYKTANDA

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe