Łukowa: Kokardy niepodległości (LISTA LAUREATÓW)

  • 18.04.2018, 16:00
  • Leszek Wójtowicz
Łukowa: Kokardy niepodległości (LISTA LAUREATÓW)
Poznaliśmy laureatów Gminnego Konkursu na Kokardę Narodową w Roku Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 0-III szkół podstawowych. Do etapu gminnego zakwalifikowanych zostało 50 prac. Wszystkie kokardy zostały wykonane bardzo starannie. – Do pomocy przy ich wykonaniu dzieci zapewne poprosiły mamy i panie nauczycielki, dzięki czemu efekt był imponujący – zauważa Wiesława Kubów, dyrektor GOK-u w Łukowej.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać pierwszą nagrodę ex aequoSzymonowi BielakowiGabrieli Bielańskiej i Julii Zwolińskiej (wszyscy SP w Chmielku). Trzy równorzędne drugie nagrody otrzymali: Zuzanna Bździuch i Kacper Sarzyński(oboje SP w Łukowej) oraz Maja Granda (SP w Chmielku). Trzecie miejsce wywalczyli: Patrycja Bździuch, Nikola Sołtys i Laura Wyrwa (wszystkie SP w Łukowej) oraz Mateusz Wróbel (SP w Chmielku).

Nie obyło się bez wyróżnień, które otrzymały: Izabela BździuchMilena BździuchJulia GierczakKamila IwaniecNikola JurkiewiczKinga KornikJulia PećNikola Pękala i Magdalena Szostak(wszystkie SP w Lukowej) oraz Karina MaciukiewiczMaria MarkiewiczIzabela Sereda oraz Weronika Zawadzińska (wszystkie SP w Chmielku).

Więcej w e-wydaniu i papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe