Biłgoraj: Ewelina Kowal z ZSZiO nagrodzona w konkursie. I ma już indeks na KUL

  • 16.04.2018, 09:09
  • ak
Biłgoraj: Ewelina Kowal z ZSZiO nagrodzona w konkursie. I ma już indeks na KUL Fot. ZSZiO Biłgoraj
Są sukcesy, są nagrody. Ewelina Kowal (na zdjęciu pierwsza z prawej), uczennica Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Biłgoraja została nagrodzona w konkursie fotograficznym organizowanym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski i w nagrodę otrzymała indeks na tę uczelnię.

Konkurs zatytułowany „Człowiek w krajobrazie” był organizowany przez Instytut Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Ewelina Kowal z technikum hotelarskiego ZSZiO zajęła III miejsce.

Laureatka, która pod kierunkiem Anny Chwedyk przygotowała cykl trzech zdjęć otrzymała w nagrodę indeks na kierunek architektura krajobrazu oraz gospodarka przestrzenna. Gala wręczenia nagród odbyła się w zeszłym tygodniu.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alex
Alex 16.04.2018, 15:18
Serdeczne gratulacje od ucznia RCEZ z klasy maturalnej.

Pozostałe