Na jarmark do Bełżca

  • 10.08.2016, 12:26 (aktualizacja 11.08.2016, 10:40)
  • roh
Na jarmark do Bełżca
Power Play, Brathanki oraz zespół 2Plus1 to gwiazdy tegorocznego Jarmarku św. Wawrzyńca w Bełżcu, który rozpoczyna się w najbliższą sobotę 6 sierpnia.

To będzie 10 edycja imprezy promującej Bełżec. Zabawa rozpocznie się w sobotę 6 sierpnia. Około godz. 19.00 na scenie rozstawionej na stadionie sportowym w dobry nastrój wprowadzi zespół Activ. Po nim, około godz. 22.30, zaprezentuje się gwiazda sobotniego wieczoru – zespół Power Play. Oczywiście nie zabraknie takich przebojów jak "Zawsze coś", "Wole Ole", "Lubisz to lubisz". Po energicznych mężczyznach z Power Play na scenę wkroczy równie energiczna hrubieszowianka Basia Bielecka z zespołem Lilli, finaliści trzeciej edycji programu Disco Star.

Niedzielne wydarzenia rozpoczną się o godz. 14.00. Będzie można zobaczyć pokaz kulinarny Sylwii Biały, finalistki programu Hell`s Kitchen. To element projektu "Na Kresowym Szlaku Smaku", który realizuje LGD "Roztocze Tomaszowskie" wraz z sześcioma LGD ściany wschodniej. Podczas jarmarku uczestnicy projektu będą gotować na żywo lokalne potrawy. Rozstrzygnięty zostanie konkurs wiedzy oproduktach lokalnych.

O godz. 17.00 na scenę wkroczy zespół Brathanki, który zaprezentuje stare, ale i nowe przeboje. Później taneczne rytmy podtrzymają zespoły Pryzmat i Relax.

Późnym wieczorem będzie coś dla starszych widzów. Wystąpi legenda polskiej muzyki rozrywkowej – reaktywowany zespół 2Plus1. Po nim zespół Sonic. A komu będzie miało tanecznych rytmów, będzie miał możliwość bawienia się dalej podczas dyskoteki pod gołym niebem. Podczas jarmarku odbędą się pokazy tradycyjnych rzemiosł, nie zabraknie stoisk twórców ludowych i atrakcji dla dzieci.

 

 

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe