Gm. Józefów: Rowerzyści nie zbłądzą. Mają nową mapę na ten sezon

  • 15.04.2018, 12:09 (aktualizacja 15.04.2018, 13:24)
  • ak
Gm. Józefów: Rowerzyści nie zbłądzą. Mają nową mapę na ten sezon Fot. UMiG Józefów
Gmina Józefów stawia na turystykę i dba o turystów. M.in. tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na rowerze. Co roku dla cyklistów powstają nowe trasy, a w tym roku samorząd wydał też specjalne mapy ze ścieżkami rowerowymi i szlakami pieszymi po okolicy.

Wydawnictwo ukazało się w nakładzie 3 tys. egzemplarzy i już jest dostępne. Mapę i przewodnik można za darmo odbierać w punkcie informacji turystycznej. W dużej części jest to aktualizacja mapy z 2016 roku, ale są też propozycje sześciu wycieczek rowerowych.

Niezbędnik zatytułowany "Józefów - Rowerowa Stolica Roztocza" oferuje, m.in. wyprawy trasą Ziemi Józefowskiej, "Śladami Ordynacji Zamojskiej", "Nad zalew do Majdanu Sopockiego", "Parkiem Krajobrazowym Puszczy Solskiej" i "Szlakiem geoturystycznym Roztocza Środkowego". Są tam również podpowiedzi miejsc, które warto zobaczyć oraz spis adresów miejsc noclegowych, punktów gastronomicznych i parkingów.

Nowe wydawnictwo jest uzupełnieniem wcześniej przygotowanego przewodnika "Rowerem po Roztoczu" i informatora "Gmina Przyjazna Rowerzystom - Józefów na Roztoczu". 
 

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe