Werbkowice: Posadź drzewko dla niepodległej Polski (ZDJĘCIA)

  • 15.04.2018, 06:21
  • ak
Werbkowice: Posadź drzewko dla niepodległej Polski (ZDJĘCIA) Fot. UG Werbkowice
Gmina Werbkowice włączyła się w akcję "100 drzew na stulecie niepodległości Polski". Przywiozła spory transport sadzonek i będzie je wydawać mieszkańcom.

Drzewka przyjechały do Werbkowic w piątek z nadleśnictwa Mircze. Będą bezpłatnie wydawane mieszkańcom w Urzędzie Gminy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 w pokoju nr 6 na I piętrze.

W przedsięwzięcie realizowane przez nadleśnictwa w całym kraju w gminie Werbkowice włączyła się również młodzież. Już ponad 200 drzewek posadzili uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Honiatyczach. Sadzonki otrzymała także SP w Werbkowicach. Młodzi ludzie zasadzili drzewka nie tylko przy obecnym budynku podstawówki, ale też starym, na ul. Kopernika.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe