Biłgoraj: Maciej Pukarowski z RCEZ to super elektryk!

  • 14.04.2018, 07:00 (aktualizacja 18.04.2018, 06:59)
  • ak
Biłgoraj: Maciej Pukarowski z RCEZ to super elektryk! Fot. RCEZ Biłgoraj
Sukces ucznia Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. Maciej Pukarowski znalazł się w pierwszej dziesiątce uczestników Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”.

Do finałowego etapu tego konkursu, który odbył się  na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, zakwalifikowało się jedynie 51 młodych ludzi z całej Polski. Uczeń z Biłgoraja rywalizował z rówieśnikami w grupie elektrycznej i zajął wysokie siódme miejsce. Opiekunem merytorycznym ucznia był Ryszard Kochman.

Za organizację olimpiady odpowiedzialny jest Komitet Główny Olimpiady (KGO) powołany przez Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP), który tworzą pracownicy naukowo-dydaktyczni wyższych uczelni technicznych, przedstawiciele SEP oraz nauczyciele szkół średnich.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe