Katarzyna Dyrkacz i Damian Kapera - laureaci IV miejsca w plebiscycie dla zakochanych par

  • 10.04.2018, 07:15 (aktualizacja 10.04.2018, 08:15)
  • ak
Katarzyna Dyrkacz i Damian Kapera - laureaci IV miejsca w plebiscycie dla zakochanych par Fot. Archiwum Katarzyny i Damiana
Początki nie były łatwe. Przez pierwszy rok swojego związku mogli spotykać się tylko raz w tygodniu i tylko na godzinę. Ale to nie przeszkodziło miłości, uczucie przetrwało. Jest dzisiaj jeszcze silniejsze, a Katarzyna i Damian chcą być razem na zawsze.

Poznali się 3,5 roku temu, zupełnie przypadkiem, na festynie w Komarowie-Osadzie. Pan Damian, jako strażak, pracował przy zabezpieczaniu imprezy, pani Kasia wybrała się tam z koleżankami. Później ich znajomość przeniosła się do Internetu. Ona często oglądała jego wideobloga, zadawała pytania, on na nie odpowiadał, poznawali się coraz lepiej i szybko zostali parą.

Mieszkają w różnych miejscowościach, więc spotykać się zbyt często nie mogli. – A poza tym Kasia miała wtedy tylko 15 lat i jej rodzice nie chcieli, by chłopak zawrócił jej w głowie. Przez pierwszy rok mogliśmy się spotykać tylko raz w tygodniu i tylko na godzinę. Dlatego, aby zobaczyć Kasię musiałem czasem uciekać z lekcji – przyznaje Damian Kapera. 

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

CZYTAJ TAKŻE: JESTEŚMY JAK PUZZLE – MAGDALENA I MICHAŁ TO NAJSYMPATYCZNIEJSZA ZAKOCHANA PARA

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe