Agnieszka Kołyga i Janusz Maguś - laureaci III miejsca w plebiscycie dla zakochanych par

  • 10.04.2018, 07:06 (aktualizacja 10.04.2018, 08:14)
  • ak
Agnieszka Kołyga i Janusz Maguś - laureaci III miejsca w plebiscycie dla zakochanych par Fot. Archiwum Agnieszki i Janusza
Ich historia pokazuje, że przeznaczenia oszukać się nie da. Znają się od 30 lat. Już wtedy byli zakochani. Później drogi pani Agnieszki i pana Janusza się rozeszły, ale dzisiaj znów są razem. Mają wspaniałego 8-letniego syna Wiktora.

Poznali się w 1988 roku. Był czerwiec, ona miała 11 lat, on był o rok starszy. To była typowa wakacyjna miłość. – Przyjeżdżał kilka dni na moje osiedle żółtym rowerem. Były takie dziecinne podrywy typu rzucanie chrabąszczami, piaskiem... – wspomina pani Agnieszka. Opowiada, że kiedyś z koleżanką leżała na ziemi, patrzyła w niebo i na spadające gwiazdy. Pomyślała: "Żeby Jasiek przyjechał", ale on tego lata był już na koloniach nad morzem.

Porozjeżdżali się po świecie. Spotkali się przypadkiem na ulicy w 2007 roku. To ona zagadnęła, zaczęli się spotykać, zostali parą. Przed 8 laty urodził się ich syn.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

CZYTAJ TAKŻE: JESTEŚMY JAK PUZZLE – MAGDALENA I MICHAŁ TO NAJSYMPATYCZNIEJSZA ZAKOCHANA PARA

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe