Jesteśmy jak puzzle. Magdalena i Michał to najsympatyczniejsza zakochana para

  • 10.04.2018, 06:00 (aktualizacja 10.04.2018, 08:12)
  • ak
Jesteśmy jak puzzle. Magdalena i Michał to najsympatyczniejsza zakochana… Fot. z archiwum Magdaleny i Michała
Dokładnie 81 zakochanych par i tyle samo pięknych, miłosnych historii, ale zwyciężyć mogła tylko jedna z nich. Pierwsze miejsce w naszym plebiscycie zajęli Magdalena Komisarczuk i Michał Szubtarski z Zamościa. Zdobyli 391 głosów.

Zainteresowanie naszym konkursem było bardzo duże. Kilkadziesiąt zakochanych par zdecydowało się, by na łamach "Kroniki Tygodnia" pokazać, jak bardzo są w sobie zakochani, a nasi czytelnicy wybrali tych najsympatyczniejszych. Dzisiaj przyszedł czas, by opowiedzieć ich historie.

Nie było "łał", nie było "bum"

Magdalena Komisarczuk i Michał Szubtarski znają się niespełna rok, od 9 miesięcy są parą. Poznali się, jak wielu młodych ludzi, podczas imprezy. Pierwsze spotkanie to był wieczór karaoke w jednym z zamojskich pubów.

– Spodobała mi się, ale najważniejsze było to, że świetnie nam się rozmawiało. I tak się zaczęło: od słowa do słowa. Później były jakieś kolejne imprezy, jakieś wspólne wyjścia na wesela i coraz więcej spotkań – opowiada Michał. – Nie było ani "łał", ani "bum", po prostu dobrze się ze sobą czuliśmy, dobrze się ze sobą bawiliśmy – dodaje Magdalena. – Ale dość szybko zaczęło jakoś tak wyjątkowo "iskrzyć" – wspomina Michał.

A potem oboje poczuli, że zaczyna im siebie brakować, że chcą każdą chwilę spędzać ze sobą. On zaczął nawet "zarywać" piłkarskie treningi, by mieć jak najwięcej możliwości spotkań z nią.

Wtedy przyszła miłość? Żadne nie potrafi dokładnie wskazać tego momentu. – Może to było wtedy, jak poczułem, że jesteśmy jak puzzle, że ona stanowi ten brakujący element układanki, a razem stanowimy kompletny obrazek? – zastanawia się Michał. – Dokładnie pamiętam dzień, w którym po raz pierwszy usłyszałam "kocham Cię". To były moje urodziny. Byłam w szoku. Nie przypuszczałam, że to nastąpi tak szybko. Ale byłam szczęśliwa – opowiada Magda.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

CZYTAJ TAKŻE: Justyna Kozyra i Ernest Bulak - laureaci II miejsca w plebiscycie dla zakochanych par

CZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kołyga i Janusz Maguś - laureaci III miejsca w plebiscycie dla zakochanych par

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Dyrkacz i Damian Kapera - laureaci IV miejsca w plebiscycie dla zakochanych par

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe