Zamów "Wspomnienie" w "Kronice Tygodnia"

  • 11.04.2018, 11:50
  • wd
Zamów "Wspomnienie" w "Kronice Tygodnia"
"Kronika Tygodnia" tworzy specjalną rubrykę o nazwie "Wspomnienia", w której to lokalne instytucje, zakłady pracy, szkoły czy jednostki budżetowe będą miały możliwość oficjalnego pożegnania zmarłych współpracowników bądź osób w inny sposób z nimi związanych.

Chcemy, aby w obliczu śmierci ważnej, zasłużonej osoby "Wspomnienia" stały się czymś więcej niż tylko informacją o terminie uroczystości pogrzebowych. Wiemy, że nic tak nie zatrzymuje przy nas tych, którzy umierają, jak pamięć o nich. Dlatego w specjalnej publikacji dajemy Państwu możliwość przypomnienia dorobku zawodowego zmarłej osoby, najważniejszych wydarzeń w trakcie długiej służby publicznej i zwykłych miłych chwil razem spędzonych.

Taka publikacja będzie wymownym wyrazem szacunku dla zmarłej osoby, złożonym przez współpracowników i/lub przełożonych. W ten sposób wrócimy do przedwojennej tradycji żegnania wspomnieniem zasłużonych mieszkańców Zamojszczyzny. 

"Wspomnienia" zostaną opublikowane na łamach naszego tygodnika, na stronie internetowej (w specjalnej zakładce) oraz na profilu fejsbukowym "Kroniki Tygodnia" (według życzenia zamawiających). Nasi dziennikarze zawsze posłużą pomocą w ich redagowaniu.

Koszt publikacji może być pokryty ze środków firmowych lub opłacony przez przyjaciół i znajomych zmarłego. O szczegółach warto porozmawiać z Martą Prończuk – tel. 508 400 598,  Kamilą Duszejko – tel. 669 494 080 i Jackiem Milczukiem – tel.  885 851 163. Zapraszamy także do redakcji przy ul. Żeromskiego 3 w Zamościu.

wd
Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe