Poświąteczny numer Kroniki Tygodnia już gotowy

  • 02.04.2018, 19:00 (aktualizacja 09.04.2018, 03:52)
  • Kronika Tygodnia
Poświąteczny numer Kroniki Tygodnia już gotowy
Święta, święta i po świętach. Jutro wtorek, a więc dzień, kiedy ukazuje się nowy numer Kroniki Tygodnia. Co znajdziecie w tym wydaniu?

>>>> Dwaj chłopcy z Zamojszczyzny są ostatnimi czasy na ustach całej piłkarskiej Polski. I nie tylko Polski. Michał Żuk i Miłosz Żuk w pełni sobie na to zasłużyli. Starszy gra w młodzieżowej drużynie FC Barcelona. Młodszy z braci w Aqa Hotel Futbol Club. 

>>>> Prokuratura Rejonowa w Zamościu wszczęła dochodzenie w sprawie narażenia uczennicy I LO w Zamościu na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

>>>> Bieda w Zamościu nie odpuszcza. Jest jednak nieco mniej dokuczliwa niż w poprzednich latach. Skąd o tym wiemy? Z raportu MCPR.

>>>> Czy na cmentarzu prawosławnym w Sahryniu czczona jest tylko pamięć cywilnych ofiar akcji AK i BCh przeciwko UPA i mieszkańcom wsi wspierających ich działania? Zamojscy Wołyniacy mają wątpliwości.

>>>> W marcu Stefania Laskowska z Odletajki  świętowała swoje setne urodziny. Od dzieci i wnucząt otrzymała w prezencie kosz z setką pięknych, herbacianych róż.

Więcej tematów znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe