Hrubieszów: Jolanta Janiec to najlepsza bibliotekarka w regionie

  • 30.03.2018, 07:03
  • par
Hrubieszów: Jolanta Janiec to najlepsza bibliotekarka w regionie
Jolanta Janiec z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie zdobyła tytuł Lubelskiego Bibliotekarza Roku 2017. Bibliotekarka, trenerka rozwoju i pedagog z Hrubieszowa ma spore szanse wywalczyć główną nagrodę w ogólnopolskim finale tego konkursu.

Decyzja o przyznaniu tytułu Lubelskiego Bibliotekarza 2017 Roku Jolancie Janiec zapadła w ubiegłym tygodniu. Hrubieszowianka odbierze tę nagrodę 15 maja podczas VIII Lubelskiego Forum Bibliotekarzy. Uroczystości odbędą się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

Jolanta Janiec jest bibliotekarzem, trenerem, animatorem kultury i pedagogiem. W zawodzie bibliotekarza pracuje od 24 lat. Obecnie jest kierownikiem Działu Udostępniania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hrubieszowie. Jolanta Janiec jest absolwentką studiów pedagogicznych, a także kierunku animacji kultury. Ukończyła wiele kursów trenerskich i dla liderów, które podnoszą umiejętności w pracy z różnymi grupami wiekowymi (od najmłodszych po seniorów). 

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe