Biłgoraj: Uczniowie RCEZ w czołówce turnieju mechatronicznego

  • 31.03.2018, 14:00
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie RCEZ w czołówce turnieju mechatronicznego Fot. RCEZ Biłgoraj
Dwaj uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej znaleźli się wśród najlepszych podczas I Skawińskiego Turnieju Wiedzy Mechatronicznej.

Biłgorajską szkołę na tym ogólnopolskim konkursie reprezentowali:  Aleksandra Maksimek, Szymon Wasąg, Krzysztof Zając, Maciej Pukarowski i Bartłomiej Sikora.

Szymon i Krzysztof wypadli w pierwszym etapie na tyle dobrze, że zakwalifikowali się do części praktycznej i również stanęli na wysokości zadania. Szymon Wasąg zajął trzecie miejsce, a Krzysztof Zając piąte. Opiekunami uczniów byli nauczyciele Henryk Kasprowicz i Łukasz Fil.

I Skawiński Turniej Wiedzy Mechatronicznej zorganizowany w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie odbył się pod patronatem starosty krakowskiego. Wzięło w nim udział ponad 50 uczniów z 12 szkół województwa małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego. 

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe