Zakochani są wśród nas. Która para wygra?

  • 27.03.2018, 10:35 (aktualizacja 30.03.2018, 11:16)
  • red.
Zakochani są wśród nas. Która para wygra? Fot. pixabay.com
Kochają się i zdecydowali się pochwalić swoim szczęściem. Przysłali nam swoje zdjęcia. Teraz czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybiorą najsympatyczniejszą parę. Zachęcamy Państwa do głosowania. Warto pomóc sympatycznym parom zdobyć nagrody.

Wybór, jak widać, nie będzie łatwy. Mnóstwo szczęśliwych par odpowiedziało na nasz apel. Cieszymy się i gratulujemy, a Państwa zachęcamy do głosowania (kupony należy przynosić lub wysyłać na adres redakcji "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość). Kupony będziemy przyjmować do końca marca. Potem ogłosimy wyniki głosowania.  

Nagrodą główną jest wspaniały złoty pierścionek z brylantem, który "On" będzie mógł "Jej" włożyć na palec. My zaś z radością napiszemy o tej parze, łączącym ich uczuciu, a może i wyjątkowej recepcie na szczęście, jaką mają oboje. 

Pierścionek ufunduje Pracownia Biżuterii Dariusz Królikowski mieszcząca się w Zamościu przy ul. Pereca 11 (Stare Miasto).

Para, która zajmie drugie miejsce, będzie mogła zjeść romantyczną kolację, a potem spędzić noc w Hotelu&Resort Marina w Nieliszu. 

Zdobywcy trzeciego miejsca w naszym plebiscycie mogą liczyć na pakiet relaksujących zabiegów dla Niej i dla Niego w Salonie Urody "Słowianka" w Zamościu mieszczącym się przy ul. Miodowej 17 A. 

Mamy też nagrodę pocieszenia dla pary, która zajmie czwarte miejsce – będzie to upominek od salonu meblowego Mplaneta w Zamościu.

ZAKOCHANE PARY. KTÓRA JEST NAJSYMPATYCZNIEJSZA?

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe