Zamość: IV Zamojskie Edu Targi (ZDJĘCIA, FILM)

  • 21.03.2018, 17:26 (aktualizacja 22.03.2018, 05:44)
  • bw
Zamość: IV Zamojskie Edu Targi (ZDJĘCIA, FILM) bw
W hali tenisowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we środę, 21 marca odbyły się IV Edu Targi. Podczas nich swoją ofertę zaprezentowało kilkanaście szkół ponadgimnazjalnych: liceów, szkół branżowych, ośrodków szkolenia i centrów kulturalnych z terenu miasta.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 9:00 na hali tenisowej zamojskiego OSiR-u. Gości powitali prezydent Andrzej Wnuk oraz przewodniczący Rady Miasta Zamość Jan Matwiejczuk. 

Na scenie ustawionej na środku hali swoją ofertę edukacyjną przedstawili uczniowie zamojskich szkół ponadgimnazjalnych. Nie zabrakło pokazów artystycznych, występów tanecznych, pokazów sztuk walki, żonglerki piłką. Przez cztery godziny na rozstawionych na hali stoiskach gimnazjaliści mogli zapoznać się z ofertą szkół, a także ośrodków kulturalnych i szkoleniowych z terenu miasta, w tym nowej szkole jazdy Turbo. 

Edu Targi były także okazją do przypomnienia o bezpieczeństwie w drodze do szkoły, dlatego młodzież mogła odebrać darmowe opaski odblaskowe. 

Gościem specjalnym IV edycji był finalista programu Mam Talent Jakub Mozgawa, który zaprezentował triki z yo-yo. 

Gimnazjaliści, którzy chcieli wybrać dla siebie najlepszą szkołę mogli oprócz rozmów z uczniami i absolwentami zamojskich placówek skorzystać z porad doradców zawodowych, pedagogów i trenerów. 

Poniżej prezentujemy fotorelację z wydarzenia. 

 

bw

Zdjęcia (87)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe